boya badana


Ev Boyamak

Ev boyamak, her yaşam alanının en önemli ihtiyacıdır. Evinizi –dairenizi kısa sürede hem bakımdan geçirmek hem de tavan +duvar boya yaptırmak istediğinizde elinizde çok iyi bir seçenek var. Her ilçede şubesi olan ve İstanbul ilinde 20 yılı aşkın zamandır, tadilat boya badana işlerinde 1 numara olmaya devam eden e-boya badana AŞ hem size bu süreçte rehberlik ediyor. Ev boyamak artık sorun olmaktan çıkıyor.

BADANACIÇünkü en uygun fiyata boya badana işinizi hallediyor. Aksi renk kullanmadığınız sürece, 2 kat boya ile tüm duvarlarınız, ilk günkü gibi yeni olacak. Aksi renk kullanacaksanız 50 metre kare alan için 9 Litre boya gidebilecektir. 9 L boyaya 2.5 L su katılarak toplamda 11.5 L boya ile 50 metre kare alanı boyatabilirsiniz.

Profesyonel Elemanlar Dairenizi 24 Saatte Boyuyor

Ev boyamak sizin için sıkıntılı bir süreçse hemen işi profesyonellere bırakın. Dairenizi 24 saat içinde teslim almak için, profesyonel boya badana ekibinden hizmet almanız gerekiyor. Ustalar hem daha az boya kullanacaklar hem de saatler içinde evinizi size teslim edecekler. Boya öncesi hazırlıklarını süratle yapan en az 4 kişilik ekip ile, tamir işçiliği az zaman. Alan, zıt renk kullanılmayan daire duvarları hemen boyanabiliyor.

Uygun Fiyata bu şekilde çok kolay oluyor. Yerde laminat parke döşeli olan alanlarda boya öncesinde alanı muşamba ile kaplama işlemi yapılarak, yerlerin lekelenmesi önleniyor. Eşyalı evlerin boya badana işi için de eşyaların muşamba ile kaplanması gerekiyor. Bu yüzden eşyalı daire boya badana ücretleri daha fazla oluyor.

Evinizi Baştan Sona Yeniler

Ev boyamak evinizi baştan sona yenileyebileceğiniz bir işlemdir. Evinizde koyu renk boya varsa ve siz bu sefer açık renk boya yaptıracaksanız, ustalar size duvarlara astar çektirmeyi önerecekler. Astar çekildikten sonra açık renk, beklenen etkiyi gösterecektir. Astar, çekilmeden koyu üzerine açık renk boya dalgalı bir görüntüye yol açabilir. Mekanla uyumlu renk yansımalarını oluşturmak için, modern renk dekorasyon fikirlerine ihtiyacınız olabilir. Ev boyamak konusunda doğru fikirleri güncel olarak edinin. Doğru seçilmiş bir renk kombinasyonu, dairenin iç atmosferini değiştirir.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir