Eyüp Sultan Göktürk Boya Badana

Eyüp Sultan Göktürk Boya Badana  işi büyük bir özen ister, aksi halde kısa süre sonra boya dökülmeye başlar. Yaptığınız masraf boşa gider. Biz Eyüp Sultan Göktürk Boya Badana firması olarak size garantili, uygun fiyatlı ve kısa sürede bitireceğimiz bir iş vaadi ile geliyoruz. Amacımız mutlu müşteri kitlemizi genişletmektir. Bu amaçla sadece çok deneyimli, güler yüzlü, işini severek yapan ustalarımız var. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Nasıl Çalışıyoruz?

Eyüp Sultan Göktürk Boya Badana firması olarak öncelikle ücret almadan keşif hizmetini veriyoruz. Mekanınızı inceliyor ve duvarlarda kırık çatlak alçı çekilmesi gereken yerleri tespit ediyoruz. Daha sonra da bu işin kaça mal olacağını söylüyoruz. Firmamız metre kare başına belli bir taban fiyat uygulaması ile hizmet verir. Boya badana öncesi gerekli tamirat ve tadilatta gereken malzemeleri de fiyata ekliyoruz. Size güzel mekanlar teslim etmek temel gayemizdir. Bu açıdan işimizi severek ve titizlikle yapıyoruz.

 

Dünyada gelişen ve değişen boya badana sektöründeki yenilikleri yakından izliyoruz. Evleriniz için sağlıklı, örtme kapasitesi yüksek, su ve nem almayan kaliteli boyalar öneriyoruz. Dekorasyonun en önemli ayağı olan boya badana en telem fondur. Bu fon seçilmeden önce, evdeki mobilya perde koltuk takımlarınızla ve ruhunuzla uyumlu olacak tonlar seçmenizde yardımcı oluyoruz.

Boya Badana İşi Kaç Gün Sürer

Evinizin boyutu ve tadilat işleri, bu süreyi belirler. Tadilat işleri olmayan evleri (150 metre kare) 1 gün gibi kısa bir sürede boyuyoruz. Dış cephe boyama sizin de takdir edeceğiniz gibi iskele kurmayı gerektirir. Vereceğiniz iş iç ve dış cephe boyası ise bu iş 1 günden fazla sürer. Sadece iç cephe boyanacaksa bu iş, evin büyüklüğüne göre zaman alacaktır. Ancak boya ustalarımız işi en kısa sürede bitirmeye odaklıdır. Eyüp Sultan Göktürk Boya Badana firması olarak temek prensibimiz, işi hızlı sağlam ve ucuza teslim etmektir.

Boya Seçimi

Eviniz küçükse ferah görünmesi için bazı dekoratif hilelere başvurabilirsiniz. Mesela dar alanları geniş gösteren açık tonlar seçebilirsiniz. Eviniz geniş ise böyle bir kısıtlama yoktur. Dilerseniz evin her bölümü için farklı renkler seçebilirsiniz. Yine Feng Shui felsefesine uygun olan estetik ve ruha dinginlik veren bir konsept seçebilirsiniz. Bu konuda ustalarımız size gerekli bilgilendirmeyi yapacaklardır.

Farkımız Nedir?

Eyüp Sultan Göktürk Boya Badana işini yapan birçok ekip, birey ya da firma olabilir. Ama burada önemli olan, hızlı, kaliteli hizmeti, müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde uygun fiyata sunabilmektir. Firma olarak farkımızın bu olduğuna inanıyoruz

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir