Boyama

Boyama


Gizli Işık Kutu Bant ve Asma Tavan

Gizli Işık Kutu Bant ve Asma Tavan  Yaşadığınız ve çalıştığınız alanların, modern bir görünüme kavuşması için, basit dekorasyon fikirlerini hayata geçirmeniz yeterlidir. Bu fikirler arasında, gizli ışık kutu bant uygulamaları son yılların gözde dekorasyon uygulamaları olmaya başladı. İstanbul ilinde ve tüm gözde ilçelerinde, gizli ışık kutu bant uygulamaları yapan deneyimli ustalarımızla seri hızlı ve çok uygun fiyat politikaları ile kusursuz hizmet vermeye devam ediyoruz. gizli ışık kutu bant uygulamaları köpük modeller seçildiğinde, duvar-tavan yapıştırma metoduyla yapılır ve metresi yaklaşık olarak 20-30 lira civarındadır.

Gizli Işık Kutu Bant ve Asma Tavan

Laminat Parke Ustası

Alçıpan uygulamaları da evlerinize değer katan yeni uygulamalardır, yaşamınızı daha estetik alanlarda devam ettirmek için, böylesi küçük rötuş çalışmalar çok önemli ve değerlidir. Yine yeni dekorasyon trendi olan Asma tavan çalışmaları da evlerinizde daha mutlu ve huzurlu olmanızı sağlayacaktır.

Asma Tavanın Yararları

Daire Boyama Fiyatları

İster asma tavan uygulamaları talep edin, ister gizli ışık kutu bant uygulamaları talep edin, boya badana ustalarımızın eşsiz işçiliği ile bu beklentinizi karşılamaya hazırız. Ustalarımız İstanbul ilinde, alçıpan bölme ustası ekibi olarak yirmi beş yıldır İstanbul’un hizmetindedir ve her geçen gün yeni referanslar kazanmaktayız. Bir apartman dairesinde ya da müstakil bir evde tavanların estetik görünümü için asma tavan çalışmalarına ihtiyaç vardır. Çünkü düz tavanların modası bitti, Birçok evin sorunu eski beton tavanların estetik yoksunluğudur. İşte bu sorunu çözmek için en iyi çözüm de asma tavan olarak görülmektedir.

Gizli Işık Kutu Bant ve Asma Tavan

Bayrampaşa Boya Badana Ustası

Ancak tabi ki Asma tavan uygulamalarında, tasarım ve montajının oldukça karmaşık olduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle bu işi yapmadan önce firmamızın deneyimli ustaları ile görüşmenizde yarar var. Çünkü bu iş, eğri büğrü yapılmaz, terazide dengede ve belli standart ölçülere riayet etmek gerekir. Pekiyi neden asma tavana ihtiyaç duyarız? Çünkü bu uygulamalar, çok iyi ses yalıtımı ve çok iyi ısı yalıtımı görevini görür. Aynı zamanda asma tavan son derece dekoratiftir ve estetiktir. Asma tavanların bir yararı daha var ki, istenilen biçimde aydınlatma sistemi kurmak için iyi bir fon sunar. Asma yapı, tasarım fikirlerini gerçekleştirmek için başlanacak en iyi yoldur. Uzmanların yardımı olmadan yapılabilecek bir asma tavan işçiliği başınızı belaya sokabilir..

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir