Habibler Boya Badana

Habibler Boya Badana Yaşadığımız yerlerin her açıdan göze hoş görünmesini ve aynı zamanda ferah olmasını isteriz. Bunun için en önce yapılması gereken iş boya badanadır. Yeni bir eve ya da ofise taşındığımızda ya da mevsim geçişlerinde özellikle sobalı evlerde boya badana zaruri ihtiyaçtır. Boya yapmak profesyonel bir iştir ve belirli bir tecrübe ve uzmanlık gerektirmektedir.

Ümraniye Boya Badana Ustaları

Habibler boya badana firması ihtiyaç duyduğunuz her işte yanınızda olacaktır. Kullanılan kaliteli boyalar, geniş renk yelpazesi ve usta kadro ile memnuniyetinizi garanti etmek amaçlanmıştır. Her müşteri tek müşteri prensibi ile hareket eden firmamız müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli olarak değerlendirmektedir.

BOYA BADANAKonut boyama, eşyalı ya da eşyasız ev boyama, işyeri boyama, komple bina boyama hizmetlerinin tamamı için boya badana ihtiyacı duyan bireyler firmamız ile iletişime geçtiği takdirde uzman ekibimiz keşif için tarih belirler ve belirlenen tarihte ücretsiz keşif gerçekleştirilir. Keşif esnasında renk seçenekleri arasından renk seçimi yapılır, yansıyacak olan ücret belirlenir ve müşteriyle paylaşılır.

Habibler Boya Badana

Müşteri ile anlaşma sağlandığı takdirde badana için randevu verilir. Belirtilen tarihte ekibimiz gelir ve öncelikle eşyalar ortaya toplanır, eşyaların üstü örtülür, yere pratik bir örtü serilir ve boyama işlemi başlar. Habipler boya badana ustası öncelikle temiz ve zamanında iş teslimine odaklıdır. Ekip çalışması ile kısa zamanda boya badana işlerini tamamlayan ustalarımız işyerlerinde işlerin aksamasına mahal vermez, bireylerin evlerinden uzaklaşmasına gerek bırakmaz.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

 Uygun Fiyata Boyacı

Boya badana işlemi yapılacak olan duvarlarda duvar kâğıdı varsa sökülür ya da nemden dolayı kabarmış yerler varsa gerekli işlemler uygulanır, alçı sıva yapılması gereken yerlere alçı sıva yapılır. Müşterinin istediği marka ile çalışılır. Habibler boya badana fiyatları boya yapılan yere göre değişiklik gösterebilmekle birlikte firmalar içinde en uygun fiyatlı olandır. Uygun fiyata kaliteli, temiz ve zamanında teslim edilmiş bir hizmet almak isteyen bireylerin firmamızla iletişime geçmesi yeterli olacaktır. Boyama işlemi için müşteri ile sürekli irtibat halinde olan firmamız, müşterinin istekleri doğrultusunda hareket eder. Firmamız müşterileri ile gelecek vadeden kalite ve güven esasına dayalı çalışma şeklini prensip edinmiştir.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir