Halkalı Boya Badana Ustasıları

Halkalı Boya Badana Ustasıları na, kartonpiyer, asma tavan ve her çeşit tadilat işleriniz için anahtar teslimi  hizmet vermekteyiz. Halkalı boya badana hizmetleri ödeme seçenekleri hakkında bilgi ve boya badana fiyatları konusunda bilgi almak için 0546 438 34 16’dan bize ulaşınız. Bütün hizmetlerimiz kaliteli işçilik, bütçenize uygun olacak şekilde kaliteli malzemeler kullanılacak şekilde yapılmaktadır.

Halkalı Boya badana Hizmetleri

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Firmamız halkalı ve mahallelerinde boya badana, alçı kartonpiyer ve bina tadilat alanında tecrübeli ustalar ve kaliteli işçilik ile hizmet vermektedir.

Halkalı Boya Badana Ustasıları  olarak işimizi yaparken en son çıkan teknolojileri uyguluyor ve en son çıkan kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Müşterilerimize halkalı de her zaman en uygun fiyatı ve ödeme seçeneklerini sunmayı hedefliyor ve keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Halkalı Boya Badana UstasılarıBoya Badana Kampanya

Kampanya 1.08.2020 – 1.10.2023 arası geçerlidir. Malzemeli işlerde kullandığımız markalar Dyo, Filli Boya, Polisan ve Marshall’dır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(546) 438 3416’dan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız 2008’den beri halkalı  da bulunan müşterilerine boya badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat işlemleri ile ilgili kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, en az hata, deneyimli ekip, güven ve saygınlık kriterleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı Devamı>>

SIK SORULANLAR

 • 1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

  “1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

  “1 günde boya badana” yı slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

  Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

 • Dairenizi Nasıl Boyuyoruz?

  Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

  Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 0212 909 4316

  Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

  Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

 • Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

  Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

  gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

  Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

 • Hangi marka boyaları kullanıyorsunuz?

  Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

  Keşiflerimiz tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

Halkalı Boya Badana

Ev işlerinden en zahmetlisi olan boya badana işi herkes tarafından yapılamamaktadır. Aile bireylerine de çok meşakkatli bir iş gibi görünen boya badana işi bu konuda yıllarını vermiş tecrübeli kişiler tarafından yapıldığında hiçte o kadar zor olmadığı görülmektedir.  ailesi olarak her Halkalı Boya Badana Ustasıları türlü boya badana işlerinizde sizlerin yanınızdayız. Uzman ekibimiz ve tecrübeli ustalarımızla birlikte nerede olursanız olun ve boyatmak istediğiniz yer neresi olursa olsun sizlere hizmet sunmaktayız.

Boya Badana İşleri

Halkalı Boya Badana Ustasıları

İşini titizlikle yapan tecrübeli ustalarımız sayesinde sizlere hiçbir sorumluluk yüklemeden boya badana işini halletmektedirler. Ustalarımız boyatacağınız mekâna keşif için önceden gelerek, mekânın büyüklüğüne bakıp kaç ustanın gerekli olduğunu ve ihtiyaç duyulacak malzemeleri belirlerler. Bir günde boya badana işinizi hallederek bu durumun uzun sürmesini engellemekteyiz. Boyatacağınız mekân kaç odalı olursa olsun veya büyüklüğü ne kadar fazla olursa olsun yeterli sayıda usta ile boya badana yapılarak söz verildiği gibi bir günde teslim etmekteyiz. Kaliteli marka boya ve malzemelerle sizlerin karteladan renk beğenerek seçtiğiniz boya ile hizmet vermektedirler.

Dolmabahçe Boya Badana ustası

Halkalı Boya Badana Ustasıları

İşini severek yaparak, boya badana işlemi sırasında yerlerde ve eşyalarda hiçbir boya damlasına izin vermemektedirler. Boya badana sırasında ufak tefek oluşacak boya damlalarına anında müdahale ile temizleyerek ev sahibine temiz bir mekân sunmaktadırlar.

Halkalı Boya Badana Ustasıları

Kolaylıkla yapılmayan, zahmetli olan boya badana işleminin fiyatı da müşteriler için önemlidir. Boya badana işini müşterileri memnun ederek tamamlamanın yanında oldukça uygundur. Hem güzel iş yapıp hem de fiyat yönünden uygun bir firma bulması oldukça zordur. Ancak bizler uygun fiyat ve memnun edecek hizmetimizle sizlerin her zaman yanındayız.

Halkalı Boya Badana Ustasıları Güvenilir firma seçin duvarlarınız mis gibi olsun, yüzünüz hep gülsün. Her nerede olursanız olun sitemizdeki telefon numaralarından bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Ödeme konusunda ise sizlerden kapora istemeden işimiz bittiğinde sizlerin memnun kaldığını gördükten sonra ücretimizi almaktayız. Prensip olarak önceliğimiz müşterilerimizi memnun etmektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir