İnşaat Boyacısı

İnşaat boyacısı kimdir, diğer yapı boyacıları ile arasında çalışma olarak bir fark var mıdır? Bu gibi sorularınız var ise yazımızdan faydalanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere inşaat boyasının çalışma alanlarından bahsedilecektir. Bu sayede inşaatınız için boyacıya ihtiyacınız olduğu zaman sizler de nereden yararlanılması gerektiğini kolayca bulabileceksiniz. İnşaat boyacısı inşaat alanlarında iç cephe ve dış cephe boyalarını yapan kişiye denilmektedir. İnşaat boyaları, normal eşyalı ev veya villa boyalarından farklıdır. Bunlar ilk boyalardır. Bir inşaat yapıldıktan hemen sonrasında ilk iş elektrik ve su gibi tesisatlarına bağlanması ve ardından evin hazır gale getirilmesidir. Evin yaşanabilecek duruma getirilmesinin temel şartı da boya ve badana işlemlerinden geçmektedir.

İnşaat Boya Badanası Nasıl Yapılır?

Yeniköy Boya Badana

 

İnşaat boyacısı, inşaat alanlarında boya badana yapımını üstlenen işidir. İnşaat boyacıları bir kişi olarak inşaatta çalışmaz. Boş inşaatların ilk boyasının yapılacağı için bu boyacıların da uzmanlık alanları vardır. Örneğin boş bir inşaatı düşündüğünüz zaman diğer ev ve villa boya badana işlemlerinden ayrılan çok yönü bulunmaktadır. Hijyen koşullarının göz önüne alınarak boya işleminin yapılması gerekir. Her alanın burada boyaya ihtiyacı bulunmaktadır. Bunun temel nedeni de inşaatın yeni birmiş olması ve hiçbir alanının boyanmaması olmasıdır.

Şişli Boya Badana Ustası

Dolayısı ile boş bir inşaatın tüm tesisatlarının bağlandıktan sonra ilgili konuya yönelik boyacıya ihtiyacı bulunur. İç cephe boyaları farklı, dış cephe boyaları farklıdır. Dolayısı ile boyacıların bu konularda göstermiş oldukları uzmanlık alanları da farklıdır. Sizler de inşaat boyalarına ilişkin olarak düzenlediğiniz çalışmalar ile birlikte bir ekip kurmak için her zaman firmamızdan yararlanabilirsiniz. İç cephe boyalarında duvar boyaları, tavan boyaları, kapı ve pencere gibi su bazlı boyaların yapılmasına ihtiyaç bulunmaktadır.

İnşaat Boyacısı Bulma

İnşaat boyacısı bulma işlemine ilişkin olarak sizler de e-boyabadana.com firmasının usta boyacı ekibinden yararlanabilirsiniz. İç cephe için ayrı dış cephe için arı boyacı ekibi bulunmaktadır. Firmamızın sahip olduğu bu boyacı ekip çalışması ile inşaat alanlarınızda hem hijyen hem de estetik getirilmektedir. İstenilen ve tasarlanan renklerin, dokuların en uygun şekilde duvarlar yansıtılması sağlanır. Ayrıca tavan boyası ve varsa kapı, pencere boyaları da yapılır. Özellikle yeni inşaatlar için geçerli olacak kartonpiyeri stropiyer, alçı ve alçıpan işlemleri de boyacı ekibimiz tarafından saklanmaktadır.

İnşaat Boyacısı

İsteklerinize uygun şekilde salonlara ya da koridorlara uygulanacak göbek dekorasyon çalışmaları, ekstra odalarda ya da salonlarda geçerli niş çalışmaları da yapılır. Sizin isteklerinize uygun çalışmaların en uygun fiyat üzerinden değerlendirilmesi yapılmaktadır. Verilen süre zarfında çalışmalar istenildiği şekilde tamamlanmaktadır. Sizler de inşaat alanınızda son rötuşları yapmak adına boya badana işlemlerinizi firmamıza yaptırabilirsiniz. Boyacı ekibi tarafından sağlanılan çalışma ile istekleriniz ve sizlerin e çalışmaları kısa süre içinde bitirilir. Söz verildiği zaman zarfında müşteri memnuniyeti ile inşaatlarınız sizlere teslim edilir. Bunun için en kısa sürede firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir