boya badana


İstanbul Banyo Fayans Döşeme

İstanbul Banyo Fayans Döşeme Fayanslar, banyo ve tuvaletleri dekore etmek için çok yönlü ve ideal bir malzemedir. En iyi sonuçları elde etmekten emin olmak için sadece profesyoneller ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Uzmanlarımız, fayans döşeme sonrasında keyif yaşayabilmeniz için gerekli tüm ekipmanların yanı sıra kapsamlı deneyime de sahiptir. İstanbul banyo seramik döşeme işleriniz için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Banyo Fayans Döşeme Fiyatları

Sizde banyo fayanslarınızdan sıkıldıysanız ya da değiştirmek için gerekli sebepleriniz varsa doğru adrestesiniz. İstanbul banyo kalabudur fiyatları konusunda oldukça hassas hareket ederek bütçenizi zorlamadan gerçekleştiriyoruz. Bir banyonun fayanslarının maliyetini belirleyen faktörler vardır. Bu faktörlere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bu nedenle uzmanlarımızın yerinde görerek fiyat vermesi en sağlıklı süreçtir. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Boya Badana Sonrası Duvarda Krater ve Kabarma

Sökme işinin ölçeği: Banyo ile tuvalet arasındaki bölümün yıkılması, eski sıhhi tesisatın atılması, çöplerin çıkarılması. Tüm bunlar sizin banyonuzun ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

Yüzey hazırlığının derecesi

Fayansların boyutları ve desenleri

45 derecelik yıkama ihtiyaçlarının karşılanması

Fayansların standart olmayan biçimde yani çapraz olarak döşenmesi gibi birçok etken banyo fayans maliyetini aşağıya inmesini ya da yukarı çıkmasını etkilemektedir.

İstanbul Banyo Fayans Döşeme Hizmetleri

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Yüksek kaliteli fayans döşeme montajı, sürecin teknolojik özelliklerine uyum getirir. Bu nedenle fayans döşeme işi öncesinde bazı hazırlıkların yapılması gerekmektedir. Bunlar:

Eski fayans döşemelerinin kaldırılması

Yüzeyin tesviye edilmesi

Fayansların yüzeye daha iyi sabitlenebilmesi için duvarların hazırlanması

Hazırlık çalışmalarının ardından fayans döşemesi yapılabilir bir gün sonra derz dolgusu işlemi uygulanabilir.

İstanbul Villa Daire Ev BoyamaBanyo fayans işleri zamanlaması her banyoda farklılık gösterir. Tüm işlerin sürecini en iyi şekilde planlayabilmemiz için uzman ustalarımıza danışmanızı öneririz. Ortalama olarak bir süreç vermek gerekirse yıkım ve hazırlık çalışmaları ile bir banyonun döşenmesi 1 ile 2 hafta sürmektedir.

İstanbul Banyo Fayans Döşeme Avantajlarımız

Banyo fayanslarınızı uygun fiyata döşemek

Verdiğimiz tarihlere uyarak sözümüzde durmak

Yetenekli ve işinin ehli ustalarla çalışmak

İş garantisi vermektir

İş sonunda gerekli temizliği yapmak

Ücretsiz ölçü ve bütçeleme teklifi hazırlamak

Ödeme kolaylığı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir