boya badana


İstanbul Dış Cephe Mantolama

İstanbul Dış Cephe Mantolama Sizlere mantolamanın artılarını ve size kattığı avantajlardan bahsedeceğiz. Özellikle İstanbul dış cephe mantolama konusunda memnun müşterileri portföyümüz ile fark yaratıyoruz. Sizde yaşadığınız binalarda mantolama yaptırarak cepleri yakan ağır faturalardan kurtulabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçerek işinin ehli uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

İstanbul Dış Cephe Mantolamanın Avantajları

Mantolama ile ısı yalıtım, özel sıva ile kaplanmış tüm iç ve dış duvarlarda yalıtım panelleri kullanılarak yapılır. En büyük amaç, enerji tasarrufu sağlamak, nem ve küf oluşumunu önlemektir. Bu sayede evlerde oluşan kötü rutubetli ortamlardan tamamen uzak kalmış olursunuz.

İstanbul Dış Cephe Mantolama

Mantolamada kullanılan straforlar, farklı boyutlarda levhalar olarak satılan köpüklü katı kütledir. İstanbul dış cephe mantolama için kullanılan bu köpükler çok iyi ısı yalıtım malzemesidir. Isı yalıtımına ek olarak oldukça iyi ses yalıtım özelliği de vardır. Mantolamada kullanılan malzemeler nemi içerisinde barındıramaz ve bu nedenle ekstradan bir su yalıtımına ihtiyaç duyulmaz. Mantardan ve küflerden uzak kalmanızı sağlar.

Sizlerde İstanbul dış kaplama mantolama ile tüm bu avantajlara en düşük fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

İle Sizde Binalarınızı Yenileyin

Binalarda yapılan mantolama işlemleri ile ısı, su ve ses yalıtımlarına sahip olurken ayrıca dış cephelerde yepyeni görüntülerede sahip olmaktır. Ayrıca yasa gereği de mantolama yapmak zorunlu hale gelmiştir. Elektrik, doğalgaz faturalarınızı minimuma indirmek konusunda oldukça etkili olan mantolama uygulaması için bizi arayabilirsiniz. İşinin ehli ustalarımız ile sizleri memnun etmek en büyük amacımızdır.

Uygun Fiyata Boyacı ve Mantolamacı

Kolay Duvar Boyama Nasıl YapılırMantolama yapılan binaların yeni görünümleri oldukça estetik bir duruşa sahip olacaktır. Ayrıca mantolama işlemi tamamlandıktan sonra pencere ve kapı kenarlarını sövelerle tamamlayarak eşsiz bir görünüm yaratılabilmektedir. Bina köşelerinde dayanıklılığı arttırmak ile birlikte görünümde mükemmellik yakalamak için şık söve köşebentler kullanılabilir. Tüm bu işlemler bittikten sonra yepyeni görünüme sahip yeni binanız tam anlamıyla hazırdır.

 

Sizde profesyonel hizmetle dış cephe mantolaması yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz düşük faturalara ve eve sahip olmak için size bir telefon kadar yakınız.

İstanbul dış  mantolama hakkında aklınıza takılan diğer soruları, daha ayrıntılı bilgileri ve ücretsiz teklifleri yanıtlamaktan mutluluk duyarız. Ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanmayı da unutmayınız.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir