Kadıköy Boya Badana Hizmetleri

Kadıköy Boya Badana Hizmetleri Ustası arayışınız varsa, firmamızın deneyimli ustaları Boya badana hizmetini verirken, bütçenizi de düşünürler, sizi gereksiz masraflardan kurtarırlar. Boyayı ölçülü ve israf etmeden kullanırlar. Duvarlarınızın bakımını en titiz şekilde yapar, alçı- astar çektikten sonra kapı pencere ve diğer boyanma-ması gereken yerleri bantlayarak izole ederler. Sıradan bir boya badana işini yapmak zor değildir, bu işi herkes kendi becerisi ölçüsünde yapabilir, ama profesyonel boya badana işini sadece Kadıköy’de Kadıköy boya badana ustaları yapabilir. Boyanızın ziyan olmasını istemiyorsanız, boyanızı titizlikle ve ölçülü bir şekilde kullanan ustalarımızdan en iyi hizmeti almak için bizi arayın.

Boya ve Badana Yapılış AşamalarıBoyayı Kim Satın Alacak

Siz boyayı satın alarak, bizden sadece boya badana işçiliği ve alçı işçiliği talep edebilirsiniz. Ya da tüm malzemelerin alınması işini bize bırakarak, anahtar teslim fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Biliyorsunuz ki onlarca farklı boya markası var. Boya türleri de fiyat ve kalitede farklılaşıyor. Yani ucuz boyanın da ucuzu, iyi boyanın daha iyisi ve kötünün de kötüsü vardır. O yüzden marka –renk seçimini ustalarımıza danışarak yaparsanız, yanlış karar vermeyeceksiniz. Ustalarımız her iki şekilde de size yardımcı olacaklardır.

Boya Badana Nasıl YapılıyorKadıköy Boya Badana Hizmetleri

Kadıköy boya badana ekibimizde 24 boya badana ustası hazır kıt’a gibi bekliyorlar. Yani değerli okurlar, eviniz kaç metre kare ise, ona göre eleman gönderiliyor. İşi hızlı bitirmek için bazen 4 boya badana ustası birlikte çalışabiliyor. Ortalama bir gün içinde iki + bir dairelerin boya badana işi bitiyor. Duvarlarında kusur olmayan evler için bu süre geçerlidir. Çok deforme olmuş duvarlar varsa onların düz hale getirilmesi gerektiğinden astarlama işi 1 gün alabilir. Boya da bir gün alacaktır ki toplamda 2 günde iş bitirilir. Bazı evlerden eşyaları çıkarmak büyük bir mesele olduğundan, eşyalı evlerde, farklı bir boya badana uygulaması vardır. Eşyaların iyice kaplanması ve lekelenmemesi için özel tertibat kullanılır. Parkelerin boya lekesi ile lekelenmemesi için komple bir örtü kaplaması yapılır.

Ümraniye Boya Badana Ustaları

Kadıköy Boya Badana Hizmetleri

Kadıköy Boya Badana Hizmetleri şirketi olarak, İstanbul’da fiyat konusunda en iddialı şirketiz, tüm ekiplerden fiyat aldıktan sonra bizimle irtibata geçin diyoruz. Ya da hiç yorulmadan direkt olarak bizi arayın. Biz size anahtar teslim iş yapalım ve kısa zamanda işi teslim edelim. Fiyat bilgisi her iş için ayrı olacağından bizi arayıp güncel fiyat konusunda teklif alabilirsiniz. Evlerinize iş yerlerinize kısacası tüm yaşam mekanlarınıza renk getiren boya badana ustalarımız, en trend renk seçimi konusunda tereddütlerinizi gidermek için ücretsiz danışmanlık hizmeti de verir. Keşif ve fiyat teklifi çıkarmak da ücretsizdir. Eviniz kalabalık bir semtte ve yüksek katlarda ise, dış cephe boyama işini yapmak için modern araçlarımız vardır.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir