E – Boya Badana

Kartonpiyer

_

Kartonpiyer Alçı, iplik lifi ve su karışımından oluşan harçların kalıplara dökülerek dondurulmasının ardından çıkarılan kalıp şekillere adı verilir. Uygulanma amacı estetik ve dekorasyon dur. Çok az da olsa, bazı görülmemesi gereken imar aşamasında yapılan küçük ve görünüşü. Rahatsız eden hafif kusurların ortadan kaldırılmasında da kullanılabilmektedir.

E – Boya Badana

Kartonpiyer

_

Uygun fiyatlı malzemeden üretildiği için, malzeme fiyatı da işçilik fiyatı da oldukça ucuzdur. Daha uygun fiyatlardan yararlanmak için de sitemizin ek hizmetleri olarak.Boya badana işlerinizin yanında işlerinizi yaptırmanız da mümkündür.Kartonpiyer Çalışmaları çoğunlukla duvar ile tavanın arasına ve kornişin önüne yapılmaktadır. Nadir de olsa tavan göbeklerinde de hala yapılmaya devam etmektedir. İç dekorasyonlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Yerini kısmen de olsa alçıpan ve asma tavanlara bıraksa da kullanım. Çeşitliliği de günümüzde azımsanamayacak ölçüde fazladır.

E – Boya Badana

Kartonpiyer Montajı

_

Montajı yapılırken hazır kalıplardan yararlanılmaktadır bu nedenle 3 + 1 ve 4 + 1 evlerin montajı ve kuruması bir günde tamamlanmaktadır. Ardından zımparalama ve düzeltme işlemleri uygulanır. Düzgün şekilde montajı ve düzeltmeleri yapılan istenilen renkte boyanır. Genellikle duvar boyası ile aynı tonlar tercih edilmektedir.

Kartonpiyer

_

İçerisinde alçı malzemesinin bulunduğu hazır kalıplara dökülerek kuruması beklenen dekorasyon amaçlı kullanılan . Alçı uygulamasının olmadığı yerlerde kullanılır. Banyo, lavabo gibi yerler nemli bölgelerdir. Bu nedenle alçı hem küflenir hem de çabucak düşer. Bu nedenle buralarda alçı kartonpiyer yerine polistren kartonpiyer kullanılması. Gerekmektedir. sudan etkilenmez ve kolay montaj yapılması ile bilinir.

Kartonpiyer firmamız istediğiniz model ve dokudaki boya badana işleminden sonra iç cephelerinize kolaylıkla uygulamaktadır. Uygun ücret ve ödeme koşulları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle uygun fiyatlara mal edilen ve amaçlı kullanılan daha da ucuza kaliteli bir şekilde yaptırmak mümkün olacaktır.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz her ek hizmet gibi konusunda da hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Fiyatlar ve seçenekler hakkında bilgi almak amacıyla whatsap numaralarımız ya da iletişim numaralarımızdan irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.