Koşuyolu Boya Badana

Koşuyolu Boya Badana İç cephe boya badana seçeneklerinin her yüzeye uyum sağlaması nedeniyle sıklıkla kullanılan bir boya çeşidi de plastik boyalardır. Plastik boya iç cephe yüzeyleri için ideal bir yapıdadır. Ayrıca duvar ve tavanlarda da kullanılır. Fiyat olarak diğer boyalara nazaran daha uygundur. Badana yapılmış yüzeyin üzerine uygulama yapıldığı için kapatma tonu iyi ayarlanabilir. Sıva yapılmış beton yüzeylerde astar üzerine direkt olarak uygulama ile yapılmaktadır.

Koşuyolu Boya Badana

Boya badana işlemlerinden boyalar iç cephe boyaları ve dış cephe boyaları olarak kapsamlarına ve kullanım alanlarına göre iki aşamada incelenmektedir. Boyalar kendi içinde yapışkan özellikleri, kullanıldığı alanlar, silinebilir ya da silinemez oluşu, estetik kaygısı yaşayanlar olarak çeşitli kategorilerde incelenmektedir. Boya badananın boya kısmını bunlar oluşturmaktadır. Peki ya badana kısmını hangi aşama oluşturmaktadır?

Arnavutköy Boya Badana UstasıBir bina ilk olarak briketlerin arasına çimentonun sürülmesi ile yapılır. Briketlerin üzerine boyayı tutması için sıva işlemi yapılır. Bu sıvanın üzerinde de kireç ile su karıştırılarak badana işlemi yapılmaktadır. Badana yıkanabilir ya da silinebilir özelliği olmayan iç cephe boyasıdır. Ayrıca iç cephe dekorasyonları için de kullanılmaktadır. Yıkanmadığı sürece temiz kullanıldığı takdirde birkaç yıllık ömrü bulunmaktadır. Fakat en ufak bir çizik ya da darbeye karşı dayanıklı değildir. Bu nedenle dikkatli kullanılması gerekmektedir. Ayrıca fiyat olarak boyadan uygun yapıda olduğu için müşteriler tarafından bütçeye göre tercih edilmektedir.

Koşuyolu Boya Badana İletişim 0546 438 34 16

Koşuyolu boya badana, kendi bünyesinde bulunan markaların garanti kapsamındaki ürünleri ile çalışmaktadır. Bu ürünlerde herhangi bir sorun çıkarsa garanti kapsamındadır. Hem boya ustası garantisi hem de kullanılan boya ve boya materyalleri garantisini vermekte olan Koşuyolu boya badana sayesinde Koşuyolu’nda bulunan boya işleri güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Hem hijyen güvenliği hem sağlık güvenliği açısından incelendiğinde kullanılan malzemelerde kalitesiz kimyasallara rastlanmaz. Bu da boyanın ömrünün artmasına neden olur. Uzun süre ve daha dayanıklı bina boyaları ile nemli bir bölge olan yerde kullanım ömrünün artması güzel bir avantajdır. Sizler de bu avantajdan  ile yararlanma imkanına erişebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçmenizi öneririz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir