Küçükçekmece Boya Badana firması

Küçükçekmece Boya Badana firması İnsanlar  ortalama olarak günün yarısını evde geçiriyor. “Yaşadığın yeri cennet yapmadığın ev badana boya müddetçe kaçtığın her yer cehennemdir.” sözünden yola çıkarak evinizi ne kadar güzelleştirirseniz o kadar mutlu olacağınızı söyleyebiliriz.

Evinizi güzelleştirmenin yolu evin boyasını ustasına yaptırmak ve en doğru rengi seçmekten geçiyor. Düzgün yapılmış boya badana yaşam kalitenizin de artmasını sağlar.

Küçükçekmece Boya Badana İşleri

Neme ve rutubete bağlı hastalıklar çocuklarınızı rahatsız etmez. Küçükçekmece Boya Badana firması olarak sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam için boya badana hizmeti veriyoruz. En kaliteli malzemeyi ve tecrübeli ustamızı zevk sahibi siz müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Küçükçekmece Boya Badana firması olarak evi görmeden fiyat belirleyen firmalardan uzak durmanızı öneriyor, ücretsiz keşif hizmeti veren profesyonel şirketlerle çalışmanızı öneririz.

Zekeriyaköy boya badanaKüçükçekmece Boya Badana firması

İnşaat sektörü evleri belli bir standartta yapar. 2 +1 ya da 1 +1 evin boyutları çok fazla değişmez. Fakat 3+ 1 evler 80 metrekare ile 180 metrekare arasında değişebilir. 3+ 1 evler standarttan çok uzaktır. Fiyatları da boyutlarına, boyanacak duvarların büyüklüğüne göre değişir. Ustalar görmeden fiyat vermeyecektir ama fikriniz olması açısından fiyat aralıklarını belirleyebiliriz. Eşyasız evler için 1500 ile 1750 lira arasında, eşyalı evler için 1550 ile 1600 arasında fiyatlar değişebilir.

Küçükçekmece Boya Badana firmasıBoya Badana Hizmetleri

İtalyan boya, saten boya, dekoratif boya gibi özel boya seçerseniz eşyasız evde ortalama 2200 lira masrafınız olacaktır. Duvarların yapısı, duvar kağıtlarının olup olmaması, evin nem durumu gibi değişkenler fiyatı daha yukarı ya da daha aşağıya çekecektir. Küçükçekmece Boya Badana daha uyguna boyata bilirsiniz. 

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir