Küçükçekmece Boya Badana

Küçükçekmece Boya Badana Ustası Küçükçekmece civarında, boya badana ve tüm tadilat işleriniz için anahtar teslimi malzemeli veya malzemesiz hizmet sunuyoruz. Küçükçekmece boyacı hizmetleri hakkında bilgi bilgi ve Küçükçekmece boya badana fiyatı almak için 0(546) 438 34 16 numaralı telefonumuzdan yada whatsapp numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

Firmamız Küçükçekmece Boya Badana Ustası  ve çevresinde, boya badana, alçı ve tüm tadilat işlerinizi işinin uzmanı çalışkan ve dürüst boya badana ustası ekibimizle yapıyoruz.

Marka ve Kaliteli Malzemeler

Küçükçekmece de boya badana ve tadilat işlerinizi yaparken yaparken en son çıkan teknolojileri uyguluyoruz, marka ve kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Müşterilerimize Küçükçekmece de her zaman en uygun fiyatı ve ödeme kolaylığını sunmayı hedefliyoruz ve keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Küçükçekmece Boya Badana Ustası

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya 1.03.2020 – 1.07.2022 arası geçerlidir. Malzemeli işlerde kullandığımız markalar Dyo, Filli Boya, Polisan ve Marshall’dır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(546) 438 3416’dan bize ulaşabilirsiniz.

BOYA BADANA HİZMETİMİZ

Firmamız 2008’den beri Küçükçekmece de bulunan müşterilerine boya badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat işlemleri ile ilgili kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, en az hata, deneyimli ekip, güven ve saygınlık kriterleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı.

SIK SORULANLAR

 • 1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

  “1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

  “1 günde boya badana” yı slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

  Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

 • Dairenizi Nasıl Boyuyoruz?

  Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

  Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 02129094316

  Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

  Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

 • Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

  Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

  gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

 • Kaç kişilik ekiple geliyorsunuz?

  Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

 • Hangi marka boyaları kullanıyorsunuz?

  Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

 • Ücretsiz Keşif Hizmetiniz var mı?

  Keşiflerimiz tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

BOYA BADANA GÖZÜNÜZDE BÜYÜMESİN

Kıymetli arkadaşım Küçükçekmece de boya badana işine başlamadan önce iyi düşünün diyorum. Bayanlar ev batar çıkar diye çok strese giriyorlar. O nedenle eşyalarınızın üstüne koruma örtüsü olarak ince streç filmden plastik örtü (20 m2 / 30 m2 paketlerde satılır) alırsanız çok iyi olur. Ayrıca ıslak bez ve ufak su kabı olsun elinizin altında, damlayan boyalar kurursa onları temizlemek için sentetik tiner kullanmak zorunda kalırsınız.

Küçükçekmece Boya Badana Ustası Olmak İçin Gereken Malzemeler

Küçükçekmece Boya Badana Ustası

Eğer renk değişikliği yada değişik bir boya türü kullanacaksanız kesinlikle beyaz geçiş astarı kullanmalısınız. Kapatması daha kolay ve boyanız kalıcı olacaktır.

Duvarınıza silikonlu boyayı önermem. Çünkü estetik anlamda parlak gösterişli özelliği olmasına rağmen, duvarlarda ki hava akımını ortadan kaldırır. Evvel ki kullanılan boya silikonlu ise bunu plastiğe çevirmek için de beyaz renkli geçiş astarı atıp kurumasını beklemelisiniz. Sonra badana boya uygulanabilir. Hayır ben aynı boya cinsini kullanacağım diyorsanız direkt olaraksilikonlu boyayı uygulayabilirsiniz.

Küçükçekmece Boya Badana Ustası

Kartonpiyer veya ışık bandı gibi kemerlere beyaz plastik boya sürmeniz gereklidir. Çünkü tavan boyası bu tür beyaz alanları kapatmakta zayıf kalır. Kestirme fırçası robot olursa daha iyi bir kestirme yapabilirsiniz çünkü bu fırça açı ayarlıdır. Tavanları badana fırçası yada rulo ile boyayabilirsiniz.

Küçükçekmece Boya Badana Uygulaması

 1. Duvarlarda delik çatlak ve kabarık yüzeyler spatula ile kazınarak saten alçı ile düzlenerek kuruması beklenir. 220 nolu (1 tabaka) zımpara ile zımparalanır.
 2. Tavanlar için tavan boyasını (10 kg) hacmen 1/5 su ile inceltin. Rulo eleğini kovanın kenarına monte edin. Boyayı kullanırken çöküntüyü engellemek için çomakla karıştırın. İç cephe 20 cm rulo ile (badana fırçası kullanmayın) evvel yatay sonrada dikey istikametlerde sürün. İlk kat sürüldükten sonra
  mevsime göre 30 dk.-2 saat bekleyip ikinci kat boyayı uygulayın, bu kural duvar boyasında da geçerlidir.

 

Küçükçekmece Boya Badana Ustası

Küçükçekmece Boya Badana Ustası

Duvar için eski badanalı yüzeyde çok deformasyon, yağ, kir çoksa ya da değişik özellikte boya seçilmişse (örn silikonlu yüzeyi su bazlı plastik boya ile boyamak veya yağlı boya kullanılmış yüzeyi plastik badanaya dönüştürmek için.) 10 kg (7,5 t) su bazlı geçiş astarı kullanın. 20 kg su birtakım plastik veya silikonlu boya alın.

Küçükçekmece Boya Badana Ustası

Badana sürülmeden evvel duvarın alt kenarındaki süpürgelik çıtalarının üzerini kapatacak şekilde kağıt bantla (1 rulo) koruma örtüsünü (2 pk 20 m2) yapıtırın yerlere damlamasın. 2. kat boyayı aralarında kuruma süresini dikkate alarak uygulayın. Robot kestirme fırçasını sapa takarak tavan ve duvar alt üst köşelerini boyayın. Kestirme işlemi birinci kat boyadan sonra yapın. Duvarı boyarken de rulo kullanın, her boyaya daldırdıktan sonra rulo eleğinde fazla boyayı rulodan aldırın.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir