Küçükyalı Badana Boya Ustası

Küçükyalı Badana Boya Ustası Pürüzsüz ve kadifemsi bir yapı veren bu boya türü genelde iç yüzeyler için oldukça uygun bir seçimdir. Mat emülsiyon tutarlı bir boya türüdür, kusurları gizleme özelliği vardır. Düz mat emülsiyon ise kireçli bir boyadır ve kadifemsidir.

Parlak bir boya türüdür. Kolayca temizlenebilme özelliği vardır. Fakat en eksik özelliği pürüzsüz yüzeylere uygulandığında, pürüzler kolayca farkedilebilir bir hal alır. Kartonpiyer ve benzeri yerlere uygulamak için uyun bir boya türüdür.

Küçükyalı Badana Boya UstasıYumuşak ve Parlak Boya

Saten boya gibi bu boya türü de parlaktır fakat saten kadar parlamaz. Hafif parlaklık ve opaklık sağlar. Duvar ve tavanlar için genelde ideal boya türü budur.

Su Bazlı Boya

Dayanıklı bir boya türüdür. Su geçirmez. Mutfak, banyo ve ahşap gibi yerler rahatlıkla bu boya türüyle boyanabilir.Buna benzer farklı markaların kendi ürünü olarak sunduğu bazı özel boya türleri vardır fakat genelde verdiğimiz türlerin alt ürünleri olarak geçer.

Ne Tür Boya Fırçasına veya Ruloya İhtiyacım Var?

Küçükyalı Badana Boya Ustası Boyacı Usta Bulunduğunuz mahallede Usta ekibimizi arayın gelip keşif yapalım dilediğiniz markanın rengini seçin dilediğiniz zaman ustalarımız ev & evinizi E boya badana işini yapıp size teslim edelim ikinci şahıslara paragöz kişilere mesleği boyacılık olmayıp acemi deneyimsiz kişilere kendi paranızla rezil olmayın.

Mat Ya Da Düz Mat Emülsiyon (İç Cephe Boyaları

Küçükyalı Badana Boya Ustası Boyacı Usta badana boya yapacak usta veya boya badana firmasına ihtiyacınız varsa boya işinde uzman boya ustaları arıyorsanız ustalarımız her türlü boya badana işlerinizde siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. ustalarımız uzun seneler boyunca usta  yanında çalışarak çekirdekten yetişme ustalardır sonradan eline rulo fırça alıp bende boyacıyım diyenlerden değildir.
BİZ DEĞİL HİZMETLERİMİZ KONUŞUR

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir