Laminat Parke Ustası

Laminat parke ustası arayanlar, bu malzemeyi seçmekle ileriye dönük bir yatırım yapmış oluyorlar. ilk defa İsveç’te geliştirilen bu parke türü, uzun geliştirme çalışmalarının ardından piyasaya sürüldü. Çok sağlam bir malzeme olan bu ürün 3 katmandan oluşuyor.

Su Geçirmeyen Sağlam ve Dayanıklı Malzeme

Laminat Parke Ustası

Tabanı su geçirmeyen özel bir katmandan, orta katmanı ahşap bir kompozit malzemeden ve üst katman ise dekoratif bir yapıdan oluşuyor. Yüzey kaplanırken dayanıklı bir selüloz malzemesi reçine ile işlemden geçirilerek kaplanmaktadır. Dayanıklılığı arttırmak için alüminyum oksit parçalarla donatılan bu ince ve parlak yapı, çeşitli dekoratif stillerle ve renklerle kaplanabilmektedir. Renk çeşitliliği çok fazla olduğundan evlerinizde ve ofislerinizde dekorasyon uyumunu sağlarken zorlanmazsınız. Temizlenmesi ve bakımı da son derece kolay ve pratik olan Laminat Parke üzerinde ayakkabılarınızla gezinebilirsiniz.

 

Bahçeşehir Boya Badana

Yıllarca ilk günkü gibi Kullanabilirsiniz

Yıllara meydan okuyan bu malzeme, yüzeyi çizilmez bir özelliğe sahiptir. Ağırlık teşkil eden mobilyaları kolayca taşıyabilir ve deforme olmaz. Darbe fiziksel etkilere karşı dayanımı yüksektir. En önemlisi de kaç yıl geçerse geçsin, leke tutmadığı için ve kolay parlatılabildiği için ilk günkü gibi temiz ve bakımlı görünür. Özel kimyasal proseslerle işlenen bir yapı olduğundan güneş ışınlarından zarar görmez.

Laminat Parke

Bakteri barındırmaz ve alerji yapmaz. Böyle bir ortama sigara ya da bunun gibi yanıcı bir ürün düşürdüğünüzde zarar görmez. İsterseniz alttan ısıtmalı evlerinizde de kullanabilirsiniz. Nemli bir bezle silerek ilk günkü gibi temiz hale getirebilirsiniz. Cila gerektirmeyecek bir şekilde tasarlanmıştır. siz de evinizde ve iş yerinizde böyle bir zemin malzemesi kullanmak istiyorsanız laminat parke ustası telefonlarınız bekliyor. Firmamızın bünyesinde onlarca laminat parke ustası çalışmaktadır. Bir telefonla ücretsiz keşif ve fiyat belirleme hizmeti alabilirsiniz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir