Levent Boya Badana

Levent Boya Badana Tüm İstanbul’da ve en çok da Levent semtinde Levent boya badana hizmeti almak isteyen değerli kardeşlerimiz için, 25 yıldır durup dinlenmeden zevkle yaşam alanlarını renklendirip yeniden canlandırıyoruz. Levent Boya Badana ekibi olarak biz, işimizi çok sevdiğimizden, haliyle, iyi bir iş çıkarıyoruz.

Ustalarımız bir an önce iş bitsin paramızı alalım derdinde değildirler. Öncelik para kazanma değil, müşteri kazanmaktır. Şirketimiz bu görevle 25 yıl önce yola çıktı ve hala yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Bir boya ve badana, yapı tadilat firmasından her neyi bekliyorsanız hepsini bulacaksınız. Güler yüz, kaliteli işçilik, bilgi paylaşımı, uygun fiyat avantajları, kredi kart kolaylığı gibi birçok güzellik, Levent Boya Badana firmamızda sizi bekliyor.

Boya Badana Süreci En Hızlı Nasıl Biter.

İşte bu bizim ustalarımızın bildiği bir konudur ve meslek sırrıdır. İşi hızlı bitirmek, işi düzgün teslim etmek ve fazla fiyat vermemek, firmamızın dayandığı 3 önemli esastır. Boya badana sürecinde siz evinizden ayrı kalacaksınız ama inanın boya badananın getirdiği refahlık, pozitif enerji ile buna değer. Evlerimizde uzun zaman geçiriyoruz hele ki şu covit-19 probleminin, insan hayatını tehdit edici bir unsur olmasından sonra evlerimize daha çok kapanmaya başladık.

Levent Boya Badana

Levent Boya Badana

Pekiyi ama evlerimiz sağlığımızı koruyacak kadar temiz ve sağlıklı mı? Yaşlılarımız çoluk çocuklarımız hatta gençlerimizin hayatını tehdit eden virüs belasından en iyi şekilde korunmanın yolu, temizliktir. Bu temizlik kişisel temizlik olduğu kadar evsel temizliği de kapsar.

Unutmayınız ki Covit belası temiz evlere, boyası badanası düzgün yapılmış, parazitlerden arındırılmış temiz yerlere gelemez. Temizlik, virüslerin en büyük düşmanı olduğundan daha sık boya –badana hizmeti alarak sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. İşte bu duyarlılıkla hareket eden Levent Boya Badana ustalarımız, bir an önce evlerinize yerleşmeniz için işlerini en az 1 en çok 2 günde tamamlar.

Boya Badana hizmetini Neden Almalıyım?

Levent boya badana hizmetini almak için en birincil sebebiniz, sağlıklı bir yaşam alanına kavuşmaktır. Ustalarımızın kullandığı anti-bakteriyel boyalar, evlerinizi bakterilerden korur. Yıkanabilir kaliteli boyalarla siz de rutin temizlik yaparak kendinizi kötü sürprizlerden koruyabilirsiniz.

İstanbul’da Boya Badana tadilatı denildiğinde aklınıza biz geleceğinizden emin olabilirsiniz. Her haklı müşteri gibi sizde 4.levent da boyama veya yeni yapılarda ki işleri yaptırmak istiyorsunuz fakat güven konusunda tereddütleriniz var mı ? Sizi

Levent Boya Badana

4.levent boya badana şirketi olarak anlamaktayız ve bu tereddütlerinizin haklı olduğunuzu da biliyoruz.Çünkü birçok yapım işlerinde tecrübesiz firmalar ve çalışanlar yüzünden işler istenildiği gibi ve zamanında yapılamamaktadır. 2001 yılında ticari hayatına merhaba diyen E boya badana olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör’de  olarak hatasız çalışma garantisi veriyoruz.

Herhangi bir hata olması durumunda bile bunu gidermeden tadilat alanından çıkmıyoruz. Tamamen güvenli hizmet anlayışımız ile müşterilerimizi kucaklıyoruz.

Sizlerin hayallerine ortak oluyor, işlerinizi itinayla 4.levent badana ustası olarak yapmaya devam ediyoruz.

BİZ DEĞİL HİZMETLERİMİZ KONUŞUR….

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir