Evinizi Boyarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Mantolama Ustası

Mantolama ustası arayanlar artık bu sayfada olduğunuza göre, usta aramanıza gerek kalmadı. İşinin ehli olarak 20 yıldan uzun süredir mantolama üzerine çalışan ustalarımız, binalarınızı en iyi şekilde izole etmek için iş bekliyor. Mantolama ustası ile beraber dilerseniz mantolama malzemeleri ve komple izolasyon için de fiyat alabilirsiniz. Firmamızın kullandığı ürünler son derece etkili ve ısı transferini azaltıcı ürünlerdir. Böylece para vererek ısıttığınız iç mekanlarınız için kabarık doğalgaz faturaları ödemekten kurtulacaksınız. Ayrıca her evin zorunlu olarak alması gereken EKB enerji kimlik belgesinde mantolama işleminin önemi büyüktür.

EKB Enerji Kimlik Belgesi Nedir?

Her bina için yasa gereği bu kimliği çıkartmak zorunlu hale geldi. Bir binanın Enerji tasarrufunun göstergesi olan bu belgeyi almak için önce bir mantolama ustası çağırarak binanızı izole ettirin. Sonra da bu belge için başvurduğunuzda mühendisler binanızın yalıtımının iyi yapıldığını görüp gerekli ölçümleri de yaptıktan sonra size bu belgeyi verirler. Siz de bu belge ile artık evinizi kiraya verebilir ya da satabilirsiniz. Aksi halde evinizi satamazsınız! Çünkü ısıyı kaçıran ve izole edilmeyen binalar bu kimlikte C puanı alamadıklarında, ev satılamaz ve kiraya verilemez. Bu bakımdan henüz binanızı mantolama ile koruma altına almadıysanız mutlaka bu işlemi profesyonel mantolama ustası arayarak yaptırın.

Mantolama Ustası

İstanbul Dış Cephe Mantolama

Eğer firmamızı ararsanız size kullanılan izolasyon – yalıtım malzemelerimiz hakkında malzeme bilgisi ve fiyat bilgisi verebiliriz. Binalarınızın Ömrünü Uzatın enerji Tasarrufu Yapın. Binalarınız için en iyi yöntem ömür uzatıcı mantolama işlemidir. Dış cepheniz böylece korunurken, kötü hava şartları duvarlarınıza zarar veremeyecek ve içeride ısıttığınız sıcak ortam zarar görmeyecektir. Mühendislerimiz bunu sağlamak için ısı iletim katsayısı en düşük olan izolasyon malzemelerini kullanmaktadır. Ürünlerimizi kullanarak ısı tasarrufunu yüzde 50 oranında sağlayabilir, binanız için enerji kimlik belgesi alabilirsiniz. O halde hiç beklemeden hemen mantolama ustası arayışınızı sonlandırmak için firmamızı arayın. Binalarınızın ömrünü uzatalım ve ısınmak için ayırdığınız bütçeyi yarıya indirelim.

Yorumlar Devre Dışı!

    S.S.SHemen AraWhatsApp