Mecidiyeköy Boya Badana Firması

Mecidiyeköy Boya Badana Firması E Boya badana işinde profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Ucuz ve kalitesiz boya kesinlikle kullanmamaktayız. Kullandığımız Filli Boya, Dyo  Marshall gibi iyi markalı ürünlerdir. Müşterilerimizin tercihi bizim için önemlidir.

Boya yapmadan önce tüm eşyalarınızı titizlikle çekip üstünü örtmekteyiz. Süpürgeliklerinizi bantlıyor ve yerleri 1 cm bile boşluk kalmayacak şekilde örtüyoruz. Kapı kollarından tutun, Elektik prizlerine kadar çıkarıp profesyonel bir şekilde boya badana işini yapıyoruz. Seçtiğiniz renge göre gerekirse 2 veya 3 kat boya uygulayıp istediğiniz renge ulaşıyoruz. Boya işi bitince eşyalarınızı eski yerlerine koyup, Dairenin temizliğini yapıyoruz.

 

Bağcılar Boyacı Ustası

Mecidiyeköy Boya Badana işleriniz

Bize danişmadan yapmayınız en uygun fiyat 1 günde boya firsatını kacırmayınız . Mecidiyeköy Boya Badana Firması  Alçı hem hazırlanması hemde kıvamının tutturulması zahmetli bir iştir. Fakat bu zahmetine rağmen büyük Çapta deliklerin ve yarıkların doldurularak tamirinin yapılmasında da ekonomik bir çözümdür. Kullanılacak yüzeye Göre alçı çeşitleri değişmektedir. Sıva alçısı, saten alçı veya tamir alçısı kullanılabilir.

Boya Badana Firması

Daireleri bir an önce teslim etmek isteyen müteahhitler için de acil boya badana hizmeti veren e-boya badana AŞ, çoklu dairelerin acilen boyanması gerektiği durumlarda çözüm ortağı olmaya hazır. Her şubede en az 10 boya ustası ile hizmet verilmektedir. Bu ustalar acil boya badana taleplerinizi karşılamak için hazırdır. Ek olarak bu tür acil işlerin yapılması için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Örneğin, yeni daireler, çok eski ve duvarları yıpranmış tamir isteyen daireler, koyu renk üzerine açık renk çekilecek duvarları olan daireler farklı işlemlere maruz bırakılır.

BİZ DEĞİL HİZMETLERİMİZ KONUŞUR……

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir