Nişantaşı Boya Badana ustası

Nişantaşı Boya Badana ustası Arayışında olanlar için bu alanda yapı onarım, boya badana iç mimari hizmetlerinde birinci sınıf hizmet veren Nişantaşı  olarak bu işi 25 yıldır İstanbul’da yapan bir firmayız. Sizin boya-badana işi sonrası memnuniyetiniz bizim için en önemli nokta olduğundan, anlaşma akabinde, firmamızın en yetenekli ve işinin ehli ustalarımızı size yönlendiriyoruz.

Boya Badana ustası

 

Nişantaşı Boya Badana ustası

Nişantaşı Boya Badana Ustası ekibimiz, boya badana alanında bilgili deneyimli ve yapıcı olarak titiz bir hizmet vermektedirler. Memnuniyeti yüzde 100 sağlamak için geri dönüşüm hizmetimiz de vardır. Memnun kalmadığınız bir iş olmayacaksa da her ihtimale karşı sizin memnuniyetinizi sağlamak açısından, usta-müşteri diyalogunun profesyonel çerçevede gerçekleşmesi ve çözüm odaklı olmasına dikkat ediyoruz.

Nişantaşı Boya Badana Ustası nasıl Çalışır?

Anlaşma sağlandığında, boyanacak alanın büyüklüğüne göre, 2-3-4 usta birlikte gelebilir. Söz verilen saatte işe başlarlar. Önce taşınmayacak eşyalar, süpürgelikler, kapılar ve pencerelere bant çekilir. Ardından astarla delik- çatlaklar hızla kapatılır. Boya badana uzmanları işe girişmeden önce, evde taşınamaz eşyalar varsa onların üzerini özel bir koruma örtüsü kullanarak kapatırlar ki, iş tesliminde siz temizlik işleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Nişantaşı Boya Badana ustası

Önlemlerden sonra astar alçı çekimi, varsa kartonpiyer işi yapılır. Boya sürecine geçilerek, kaç kat boya çekilecekse o kadar kat çekilir ve kurumaya bırakılır. Bu süreçte en ufak bir ayrıntı bile gözden kaçırılmadan tüm aşamalar titiz şekilde yerine getirilir ve tertemiz, mikroplardan ari eviniz size teslim edilir.

Dolmabahçe Boya Badana ustası

Temiz iş temiz hizmet ve Müşterinin Güler yüzü

Nişantaşı Boya Badana Ustası Duvarların astarlanması gereken yerlerine astar çektikten sonra astarın kuruması yaz şartlarında 1-5 saat zaman alabilir. Yani ortalama az tamir gerektiren yerlerde,  İşini 1 günde bitirir. Çok tadilat işi varsa iş 48 saate çıkabilir. Anlaşma öncesinde, sürprizlerin yaşanmaması için bu bilgi siz değerli müşterilere de verilir. Siz de hesabınızı ona göre yaparak boya sonrası eve taşınma sürecinizi planlayabilirsiniz. Boya işinden önce de işinizin en iyi şekilde yapılabilmesi için evinizin dokusunda ve ruhuna uygun estetik önerilerde bulunabilir

Nişantaşı Boya Badana ustası

Nişantaşı Boyacı Boya Badana ustası işlerinde firmamız hizmet sunduğu müşterisine daima müşteri. Memnuniyet odaklı çalışanlarımızla ev boyama ekibimiz günün her saati siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak için hazır bekliyor istanbul bulunan.

Nişantaşı Boyacı Firmamız çok ekonomik fiyatlara  hizmet vermektedir ekibimizle ev ofis boyama işlerinizi bir. Günde bitiriyoruz sizde günlerce evinizden mahrum olmak istemiyorsanız bizim boyacı ekibimizle iletişime geçiniz.

Nişantaşı Boyacı badanacı arıyorsanız hemen bızı arayınız tam uzman kadromuzla hızmet vermekteyız.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir