Nişantaşı Boya Badana

Nişantaşı Boya Badana İç ve dış mekan boyaları zamanla solar, kirlenir, yenilenmelerine ihtiyaç duyulur. Boyalar bir süre sonra ilk günkü gibi görünmezler. Bunun nedenleri çok çeşitlidir. Dış mekanlarda yağmur, kar, hava kirliliği gibi etkenler boyaların görünümünü bozar.

Evlerde, iş yerlerinde veya ofislerde ise kullanıma bağlı olarak sararmalar, solmalar ve kararmalar olabilir. Çocuklu evlerde çocuklar duvarları boyayabilir. Mutfaklarda yağ ve is nedeniyle boyaların rengi değişebilir. Duvara yaslanan mobilyalar da boyaların zedelenme nedenleri arasındadır.

Nişantaşı boya badana işleriniz için firmamızdan destek alabilirsiniz. Boya ihtiyacınız olan bütün mekanlarınızda uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Ustasının Elinde Güzel

Boya yapmak göründüğü kadar basit bir iş değildir. Hatalı yapılan boya duvarlarda alacalı bulacalı bir görünüme neden olur. Bu da bir süre sonra gözü rahatsız eder. Ayrıca mekanlarında kötü görünmesine yol açar. Seçilecek boyanın cinsinden, duvarın hazırlanmasına kadar belirli bir bilgiye ve tecrübeye sahip olmak şarttır.

Nişantaşı boya badana ustası hizmetimizden faydalandığınız zaman, öncelikle boyanacak zeminlerin kontrolü yapılır. Duvarda nem nedeniyle kabarmalar ve rutubet sorunu varsa öncelikle bu alanlarda oluşan sorunların giderilmesi gerekir. Öncelikle boya çeşidine ve rengine karar verilir.

Boya Badana Nasıl YapılıyorBoyaların boyanacak zeminlere uygun olması en önemli kuraldır. Boya öncesi kazıma, yalıtım ve kazınan bölgelerin alçı ile tekrar doldurulmasının ardından boyaya geçilebilir. Boya yapılmadan önce belirli alanların korunmaya alınması gerekir. Öncelikle zemin ve eşyalar korumaya alınır.

BOYA BADANABunun için büyük ebatlı naylonlar kullanılır. Dış mekan boyamalarında ise gerekli görüldüğü takdirde iskele kurulumu yapılır. İskele kurulması da maliyeti etkileyen faktörlerden biridir.

Nişantaşı boya badana fiyatları hakkında firmamızdan teklif alabilirsiniz. Boya tekliflerinde değerlendirme boyanın uygulanacağı metrekare, iç ve dış mekan olup olmadığına göre, boya öncesi yapılacak işçiliğe göre değişir.

Boya yaptıracak kişiler öncelikle maliyeti göz önünde bulundursalar da, boyanın düzgün olması ve doğru bir işçilik daha önemlidir.

Tecrübesiz ellere teslim edilecek boya işi, boyanın tekrarlanma gereğine kadar birçok soruna yol açabilir. Bu nedenle fiyat tekliflerini değerlendirme kısmında, ucuzluktan çok tecrübeye dikkat etmenizi tavsiye ederiz

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir