Paşabahçe Boya Badana

Paşabahçe Boya Badana Boya alınmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli şey de boyanın yüzeye uygunluğu ve tutarlılığıdır. Müşteri boya firmasına gider ve bir kartela örneği alır. Bu kartelada aynı rengin farklı markalardaki tonları birbirine uymamaktadır. İsmin aynı olması önemli değildir.

 

Önemli olan şey müşterinin hangi markadaki tonu tercih ettiğidir. Tercih edilen markadaki kartela rengi ile aynı koddaki ürünün gerçek renginde de bir ton açıklığı kadar fark bulunmaktadır. Ayrıca seçilen boya alınan yerdeki duvarda farklı eve gidildiğinde güneş ışığı açısına göre de farklılık göstermektedir. Bu nedenle alınan boya ile ilgili bir ton koyuluğu yukarı, bir ton açıklığı aşağı fark normal bir olgudur. Bir boyanın bir evdeki salonda duruşu farklı bir evdeki odada duruşu farklıdır.

Boya Seçimindeki Ton Farkları Hakkında Bilgi

Öyle ki aynı duvardaki boyanın bile gündüz gün ışığındaki duruşu farklı akşam lamba ışığındaki duruşu farklıdır. Işığın beyaz ya da sarı olması bile duvardaki boyanın renk tonunda değişikliklere sebebiyet vermektedir. Müşterilerin boya seçimi yaparken bu kapsamdaki bilgiler ışığında dikkatli ve özenli şekillerde seçimler yapması önerilmektedir. Yoksa seçilen boyadan müşteri memnun kalmaz ve boya yapan usta ya da boya firması yanlışlık ve hatalar çerçevesinde zan altında bırakılabilir. Paşabahçe boya badana sizlere sadece boya satmak ya da badana yapma hizmeti ile ilgilenmemektedir. Bu kapsamda uygun boya seçimi ile ilgili danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Paşabahçe Boya Badana İletişim

 

Boya badana işlemleri, alçı, sıva, niş boyası seçenekleri, dış cephe veya iç cephe boyalarını uygun fiyata alma koşulları, satın alınan boyalarda kampanya veya indirim fırsatları, yapılan boya işleminde ise kaliteli ustalar ile çalışma avantajı Paşabahçe boya badana ile mümkündür. Bu seçenekler göz önünde bulundurularak müşteriye odaklı ve onların memnuniyetini baz alan işlemler yapılmaktadır.

Paşabahçe boyacı işleri için, İstanbul’ un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Paşabahçe semtindeki yeni ve modernize binalarınızı boyatmak amacıyla site ile iletişime geçebilirsiniz. Paşabahçe boya badana, renk ve model çeşitleri ile müşterilerine sınırsıza yakın boya hizmeti sunmaktadır. Bu avantajlardan yararlanmak amacıyla sistem ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmanız mümkündür.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir