Merdiven Boşluğu Boya Badana

Sefaköy Boya Badana Ustası

Sefaköy Boya Badana Ustası civarında, boya badana ve tüm tadilat işleriniz için anahtar teslimi malzemeli veya malzemesiz hizmet sunuyoruz. Sefaköy boyacı hizmetleri hakkında bilgi bilgi ve Sefaköy boya badana fiyatı almak için 0(546) 438 34 16 numaralı telefonumuzdan yada whatsapp numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

Sefaköy Boyacı Ustaları

Firmamız Sefaköy Boya Badana Ustası  ve çevresinde, boya badana, alçı ve tüm tadilat işlerinizi işinin uzmanı çalışkan ve dürüst boya badana ustası ekibimizle yapıyoruz.

Sefaköy de boya badana ve tadilat işlerinizi yaparken yaparken en son çıkan teknolojileri uyguluyoruz, marka ve kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Müşterilerimize Sefaköy  de her zaman en uygun fiyatı ve ödeme kolaylığını sunmayı hedefliyoruz ve keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Sefaköy Boya Badana Ustası

Sefaköy Boya Badana Ustası

Sefaköy Boya Badana Ustası

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya arası geçerlidir. Malzemeli işlerde kullandığımız markalar Dyo, Filli Boya, Polisan ve Marshall’dır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(546) 438 3416’dan bize ulaşabilirsiniz.

BOYA BADANA HİZMETİMİZ

Firmamız 2008’den beri Sefaköy de bulunan müşterilerine boya badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat işlemleri ile ilgili kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, en az hata, deneyimli ekip, güven ve saygınlık kriterleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı Devamı>>

SIK SORULANLAR

1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

“1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

Sefaköy Boya Badana Ustası

“1 günde boya badana” yı slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

Dairenizi Nasıl Boyuyoruz?

Sefaköy Boya Badana Ustası

Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 0532 760 78 90

Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

Kaç kişilik ekiple geliyorsunuz?

Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

Hangi marka boyaları kullanıyorsunuz?

Marshall, Dyo,  Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

Ücretsiz Keşif Hizmetiniz var mı?

Keşiflerimiz tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

Sefaköy boya badana işlerinizde deneyimli boya badana ustalarımızla, işlerinizi itina ile yapıyoruz. Uygun fiyat kaliteli hizmetle ev ofis boyama işlerinizde bizi tercih ediniz. Sefaköy boyacıları olarak siz değerli müşterilerimiz  için hijyen önemli olduğu kadar bizim içinde önemlidir. Boya badana esnasında oluşan toz ve kirlerden dolayı eşyalarım kirlenecek her taraf toz olacak gibi problemleri dert etmeyin çünkü tüm eşyalarınızı boyaya başlamadan bulundukları ortaya toplar üstlerini örteriz.

Sefaköy Boya Badana Ustası

Sefaköy ve bütün mahalelerinde ücretsiz keşif ve fiyatlandırma bizi aramanızı takiben ve randevu verdiğiniz gün saate yerinde keşif yapıyoruz.  Keşiften sonra ücret çıkartıyoruz anlaşma olduğunda sizin istediğiniz her hangi bir günde zamanda boya badana işlemine başlıyoruz ve size söz Verdiğimiz günde boya uygulamasını bitirip size teslim ediyoruz.

Uygun Fiyata Badanacı

Sefaköy Boya Badana Ustası

Sefaköy boya badana firmalarından biri olarak uzman ekibi olarak bizim ekibimiz 5 kişilik ehil ekibimizle evinizi ofisinizi ve aklınıza gelebilecek tüm boya badana uygulama işlerinizi hızlı bir biçimde Bitirilip mekanlarınızı size teslim ediyoruz kaliteli boya markaları ile düşlediğiniz mekanları yaratıyoruz.

Bedava keşif imkanıyla evinizi ofisinizi yerinde keşif yapıyoruz. Bizi aradığınızda aynı gün keşif ve fiyatlandırma hizmeti vermekteyiz. En kaliteli malzemelerle kaliteli işçiliği bir arada sunuyoruz. Evinizin ofisinizin bakım ve boya zamanı geldiğini düşünüyorsanız profesyonel ekibimize danışınız keşif için bizi arayınız. Uygulanacak boya badana çeşitleri ile ilgili ve diğer aklınıza takılan sorular için çekinmeden arayın.

Yorumlar Devre Dışı!

    Hemen AraS.S.SWhatsApp