Merdiven Boşluğu Boya Badana

Şişli Boya Badana Ustası

Şişli Boya Badana Ustası  kartonpiyer, asma tavan ve her çeşit tadilat işleriniz için anahtar teslimi  hizmet vermekteyiz. Şişli boya badana hizmetleri ödeme seçenekleri hakkında bilgi ve boya badana fiyatları konusunda bilgi almak için 0546 438 34 16’dan bize ulaşınız. Bütün hizmetlerimiz kaliteli işçilik, bütçenize uygun olacak şekilde kaliteli malzemeler kullanılacak şekilde yapılmaktadır.

Dolmabahçe Boya Badana ustası

Şişli Boya badana Hizmetleri

Firmamız Şişli ve mahallelerinde boya badana, alçı kartonpiyer ve bina tadilat alanında tecrübeli ustalar ve kaliteli işçilik ile hizmet vermektedir.

Kaliteli İşçilik ve Malzemeler

Şişli da boya badana ustası olarak işimizi yaparken en son çıkan teknolojileri uyguluyor ve en son çıkan kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Avantajlı Fiyatlar

Müşterilerimize Şişli da her zaman en uygun fiyatı ve ödeme seçeneklerini sunmayı hedefliyor ve keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Şişli Boya Badana Ustası

Kampanya 1.08.2018- 1.10.2018 arası geçerlidir. Malzemeli işlerde kullandığımız markalar Dyo, Filli Boya, Polisan ve Marshall’dır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(546) 438 3416’dan bize ulaşabilirsiniz.

BOYA BADANA HİZMETİMİZ

Firmamız 2008’den beri Şişli de bulunan müşterilerine boya badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat işlemleri ile ilgili kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, en az hata, deneyimli ekip, güven ve saygınlık kriterleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı

SIK SORULANLAR

 • 1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

  “1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz.Şişli Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

  “1 günde boya badana” yıl slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

  Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

 • Dairenizi Nasıl Boyuyoruz?

Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 0850 304 2692

Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

 • Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

  Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

  gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

 • Kaç kişilik ekiple geliyorsunuz?

  Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

 • Hangi marka boyaları kullanıyorsunuz?

  Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

 • Ücretsiz Keşif Hizmetiniz var mı?

  Keşiflerimiz tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

Arnavutköy Boya Badana Ustası

Şişli Boya Badana Ustası

Kış boyu duvarlar kirlenir ve birden bir bakarsınız yenilenmeye ihtiyacınız var. Boya badana denildiğinde akla karmaşa, eşyaların bir alana toplanması, dağınıklık, ardından yapılan uzun temizlikler gelir. Peki bunlar doğru mudur? Kısmen doğrudur, kısmen doğru değildir. Bütün bu olumsuz görüntünün oluşması kiminle ya da kimlerle çalışıldığına bağlı olarak değişiklik gösterir. Eğer boya konusunda uzman olmayan birine boya yaptırılırsa bundan çok daha büyük sorunlarla karşılaşmak mümkündür.

Uygun Fiyata Boyacı Ustası

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Duvarda kullanılacak bir rengi tavanda, tavan boyasının bir kısmını zeminde görmek pek hoş olmasa da ihtimalle arasındadır. Bunların yaşanmasının önüne geçmek içinse doğru insanlarla temasa geçmek şarttır. Şişli boya badana size boya ile ilgili ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayacağının garantisini verir. Burada en önemli husus güvenliktir. Evlere ya da iş yerlerine boya için gelecek ekibin tamamının güvenilir kişiler olması önemlidir.

Boya Yaptırmak Ne Kadar Sürer?

Elbette bu sorunun net bir yanıtını vermek, boyanacak alanı görmeden mümkün olmaz. Bazen bir gün sürer bazen bir hafta. Alanın büyüklüğü, duvarların genel durumu süreyi etkileyen faktörler arasındadır. İşte bu yüzden öncelikle bir inceleme yapılması gerekir. Kullanılacak boyalar bu inceleme esnasında tespit edilir. Boya öncesi yapılacak işlemlere de karar verilir. Ortaya bundan sonra bir maliyet tablosu ve iş planı çıkar. Bu planlama konusunda anlaşıldığı takdirde, boya için tarih belirlenir. şişli boya badana belirlenen tarihler arasında boya çalışmasını bitirir.

Dolmabahçe Boya Badana ustası
Şişli Boya Badana Ustası

Boya sırasında öncelikle mekan boş ise zeminleri korumaya alıyoruz. İçinde eşya olan yerlerde ise zeminlerle birlikte eşyaları da kapatarak Üzerlerine boya sıçramasını engelliyoruz. Boyanın temas etmesinin istenmediği alanları uygun malzemeler ile kapatıyoruz. Kazıma işlemi varsa, öncelikle kazınacak alanları düzeltiyoruz. şişli boya badana firmamız duvarların boyaya hazır hale getirilmesini saplamadan boya adımına geçmez. Boya sonrası ise bütün korumaları kaldırarak size ekstra iş bırakmaz. Bütün bu aşamaların harfi harfine yerine getirilmesi hem işinde hem de iş fikrinde profesyonelliği yakalamış insanların özelliğidir. İyi bir boya ustası boya seçiminden, mekanın hazırlanmasına kadar bütün aşamalarda fikir sahibidir

Yorumlar Devre Dışı!

  Hemen AraS.S.SWhatsApp