Şişli Boyacı Fiyatları

Şişli boyacı fiyatları hakkında arama yapan ve evlerini yeniden tadilattan geçirip boyatmak isteyenler için firmamız 20 yıldır bu semtte bu hizmeti vermeye kesintisiz ve tüm tadilat-boya ekibi ile devam etmektedir. Bu güne kadar boyacılarımız bu semtte yüzlerce ev- ofis boyadılar. Arkalarında da binlerce mutlu ve memnun müşteri bıraktılar. Boya –badana firması arayanlar öncelikle boyatacakları evlerinin ya da iş yerlerinin kusursuz bir şekilde boyanmasını isterler. Haklı olarak bu müşteriler, en uygun fiyat beklentisi içindedirler. Biz de firma olarak bu beklentilerinizi boya badana alanında gerçekleştirmek için varız. İstanbul’un onlarca semtinde de bu alanda çalışmalar yürütmekteyiz.

İstanbul Boya Badana Firmaları

Şişli Boyacı Fiyatlarıİstanbul Şişli boyacı fiyatları konusunda en iyi fiyatları veren firma olarak öncü olduğumuza inancımız tamdır. Çünkü ne yaptığını bilen işinin ehli uzmanlarımız gece gündüz bu alanda evlerinize yeni bir çehre kazandırıyor. Binlerce renk arasından seçim yapmanıza, kaliteli boya seçmenize de yardımcı olan ustalarımız, çekirdekten yetişme olarak bu işin tüm inceliklerini biliyorlar.

Şişli Boyacı Fiyatları

Kısa sürede bir evi ya da iş yeri nasıl en iyi şekilde boyanır biliyorlar. 250 metre kareden daha küçük olan evlerde herhangi bir tadilat gerekmediğinde ve zıt renk istenmediğinde boya işi sadece bir gün sürmektedir. Ancak tadilat gereken duvarlar için bu süre uzayabilir. İyisi mi siz firmamızı ya da bu sitede yer alan telefon numaralarımızı arayın, biz gelelim ve keşif yaptıktan sonra size en sağlıklı bilgiyi verelim.

Yaptığımız Diğer İşler

Dolmabahçe Boya Badana ustası

Şişli boya badana firması olarak, yapı tadilat alanında birçok farklı iş yapıyoruz. Kartonpiyer, alçı işlerinizi, duvar kağıdı işlerinizi ve dilerseniz laminat parke işlerinizi de yapıyoruz. Boya alanında sedef boya, cam sıva işleri, asma tavan, sıva –alçı, stropiyer işleri, gergi tavan işleri yağlı boya işleri gibi bu kapsam içinde yer alan tüm işleriniz titizlikle yapılır. Amacımız sizlerin yaşam alanlarınızda konforu ve estetiği daha da arttırmaktır. Söz verdiğimiz sürede boyacılarımız gelerek işlerini bitirir ve sizi boya badana işlerinin sıkıntılarından kurtarır. Taşıyamayacağınız eşyalarınız varsa onları ustalarımız çadır branda ile kapattıktan sonra boya işine başlar.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir