E – Boya Badana

Stropiyer

_

Stropiyer, duvar ile tavan arasına yerleştirilen kartonpiyere benzer maddelerden oluşan dekoratif görüntüye sahip malzemelerdir.

Köpük, su, bor yağı ve mazotun karıştırılması ile elde edilmektedir. Kırılması güç bir malzemedir. Kırılmayı önleyici olarak içine başka alaşımlar konulmaktadır.

E – Boya Badana

Kullanmanın Yararları

_

Oldukça hafif bir malzemeden oluşmaktadır. Bu nedenle düşme meydana gelmez.Uzun ömürlüdür. Bina ömrü ile eşdeğer bir yapıda olduğu için değiştirilmesi gerekmez.Hızlı ve kolay uygulanabilmesi nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca ekonomik oluşu da oldukça avantaj sağlamaktadır.Dekoratif amaçlı kullanımı yaygın olduğu için estetik değerler taşımaktadır.Stropiyerler uygulama aşamasındayken montajı yapılacak yerin su terazisi ile düzlüğüne bakılmak zorundadır. Çünkü takılacak olan  de düz ve eşit olması gerekmektedir. Hazır kalıplar şeklinde uygun hale getirilir. Fazlalık varsa kesilerek ölçüsü ayarlanır. Arkasına köpük ya da yapıştırıcı sürülür. Hemen kuruması beklenmeden yapıştırılır. Çok fazla baskı yapmaya gerek yoktur.

E – Boya Badana

Stropiyer

_

Oldukça basit bir işlem ile anında yapışma sağlar. Bunu hafif bir malzeme olmasına borçludur. Yapıştığı yerde boşlukta bulunan kısımlar meydana gelebilir. Bu boşluklar da köpük ile doldurularak estetik açıdan güzel görünmesi sağlanmaktadır. Sağlam bir malzeme olduğundan dolayı uzun ömürlüdür ve değişime gerek duyulmaz. Uygulama aşamasında da ortamı fazla kirletmez.

e-boyabadana firmamız ile iletişime geçerek uygun fiyatlara stropiyer işlerinizi ve boyası işlerinizi yaptırmak mümkündür. Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan firmamız ile çalışma saatleri içerisinde irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.