Su Tesisatı Ustası

Su Tesisatı Ustası Evlerimizde ve iş yerlerimizde su tesisatı büyük öneme sahiptir çünkü insan olarak sürekli su içme yıkanma tuvalete gitme, mutfakta yemek pişirme için suya ihtiyacımız vardır. Su tesisatınızda bir sorun varsa, tesisat su kaçırıyorsa ya da yeni bir tesisat döşemeyi planlıyorsanız su tesisatı ustası size yardımcı olabilir. Su tesisat ustası sıcak ve soğuk temiz su tesisatı onarımı yapabilir, atık su tesisat kaçaklarını tespit edip tamir edebilir. Evinizde su tesisat kaçağı varsa duvarlarınız nemlenecek ve sıva altı tesisatın verdiği zararlar gittikçe büyüyecektir.

Evinizde Su tesisat Arızası

Laminat Parke Ustası

Evinizde su tesisat arızası varsa hemen bizi arayarak bir su tesisat ustası isteyebilirsiniz. Su tesisat ustası dakikalar içinde olay yerine gelerek sorunu özel teçhizatları ile kısa sürede çözecektir. Su kaçağı dairenizdeki su tesisatında değilse, koşulardan gelen tesisatta sorun nedeni ile sızıntı varsa onu da tespit edip onaracaktır.

Ataşehir Kayışdağı Boya Badana

Su tesisat ustasının yaptığı işler arasında, tesisat parçalarının satışı, parça montajı ve tamir işleri sayılabilir. Banyo tuvalet ve mutfağınızdaki su tesisat sorunu için lütfen bizi arayın. Deneyimli su tesisat ustası hemen arıza mahaline intikal edecek, tam teçhizat ve donanımı ile tesisatınızı ilk günkü gibi onaracaktır.

Su Tesisat Onarım Fiyatları

Su tesisatında binlerce farklı parça kullanılır. Çıkabilecek sorunlar da çok çeşitlidir. Mesela su tesisatınızdaki kaçağın önlenmesi için çatlamış olan boruyu değiştirmek gerekecektir. Bunun için nokta tespit edilir ve o noktada duvar kırılarak sıva altı boru çıkarılır. Ardından çatlak noktanın iki yanından boru kesilerek yeni bir parça eklenir. O bölge tekrar çimento harcı ile doldurulur ve sıvanır. Bu tip küçük kaçaklar için su tesisat ustası firmamızın bünyesinde çalıştığından, firmamızın belirlediği en düşük fiyatları verecektir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.