Sultanbeyli Boya Badana

Contact Us

Sultanbeyli Boya Badana

Boya ve badana sektöründe birçok firma hakkında sosyal medya  üzerinde kötü yorumlar yapılmaktadır. Bunun amacı ise yetersiz hizmet ve müşteri şikayetleridir. Firmamız bu anlamda müşterilerinden olumlu geri dönüşler alan ve sürekli olarak kendini güncelleyen, eğitime önem veren firmalardan biridir. Yaptığımız çalışmalar İstanbul genelini kapsamaktadır. Ayrıca İstanbul dışından hizmetlerimiz için yoğun talepler oluşturulmaktadır. Firmamız son olarak Sultanbeyli bölgesinde boya badana faaliyetleri yürütmeye başlamıştır. Ayrıca Sultanbeyli boya badana denince akla gelen ilk firma olmamız yaptığımız kaliteli hizmetlerden kaynaklanmaktadır.  Firmamız temel prensip olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek çalışmalar yapmaktadır. Bu ilkeyi bütün personellerine aşılamayı başarmıştır. Firmamız boya badana işleri dışında cephe mantolama işini de profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Yaptığımız hizmetler ile sektörde büyüyen ve marka değerini yükselten bir firma olmayı amaçlamaktayız. Herhangi bir şikayet durumda ise firmamız müşterilere ödeme iadesi yapacağının garantisini vermektedir. İşlerimiz profesyonel bir şekilde ve sistematik olarak düzenli yapılmaktadır. Firmamız Sultanbeyli  boya badana firmaları arasında titizlik ile çalışan en önemli firmalardan biridir. Çalışmalarımızı İnternet sitemizden takip edebilirsiniz.

Sultanbeyli Boya Badana Fiyatları

                Firmamız boya badana fiyatlarını metre kare üzerinden belirlemektedir. Boya badana fiyatlarımız her bütçeye uygun kaliteli ve en iyi boya markaları ile yapılmaktadır. Sunduğumuz hizmetler çerçevesinde hızlı ve  pratik yöntemlerimiz ile anahtar teslimi iş yapmaktayız. Firmamız dünya çapında tercih edilen ve en çok kullanılan boya markaları ile çalışmaktadır.  Polisan, Permolit, Dyo, Jotun, Marshall, Filli boya çalıştığımız bazı markalardır. Bu yüzden Sultanbeyli boya badana  denince en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Bu markalar ile yaptığımız çalışmalar ile sunduğumuz fiyatlar müşterilerimizi şaşırtmaktadır. Ayrıca firmamız ücretsiz keşif desteği sağlamaktadır. Bu keşif desteğinin amacı boya badana çalışmalarında kullanılacak malzeme ve ekipmanların miktarını belirlemek için oldukça önemlidir.

Sultanbeyli Boya Badana Hizmet Süreci

Mekanda çalışacak personel sayısı belirlendikten sonra fiyat teklifi sunulur. Fiyat konusunda tarafların anlaşmaya varması sonucunda müşterilerimizin belirlediği bir gün içerisinde çalışmalar başlatılır. Firmamızın bu hizmetlerinden faydalanmak için İnternet sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Share this post?

Boya Badana

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat