Tasarım ve Ev Dekorasyon Fikirleri

Tasarım ve Ev Dekorasyon Fikirleri Evinizin duvarlarını ve tavanınızı orijinal şekilde dekore etmenin binlerce yolu var. E- boya badana A.Ş firması olarak bu yeni fikirleri ve gelişmeleri sizinle paylaşmak istiyoruz. En önce evin iç tasarımına genel bir bakışla yaklaşmak ve bir uyum oluşturmak için, her şeyi bir arada düşünmekte yarar var. Bu nedenle odalarınız için genel iç tasarımı mobilyalarınız, halı ve perdelerinizle beraber düşünmelisiniz. Boya badana alçıpan işlerinden önce, zihninizde bir şablon oluşmalıdır.

Laminat Parke Ustası

Tasarım ve Ev Dekorasyon Fikirleri

Eğer zihninizde bir şablon oluşmuyorsa, gelin bizden fikir alın. Bilgisayar simülasyonları ile size en modern dekorasyon fikirlerini sunalım. Bu noktada basit bir fikir paylaşmak istiyoruz. Odalarınızda boğucu mobilyalarınız varsa ve hepsini gerekli buluyorsanız, duvarlarınızda pastel renkler kullanmanı gerekecek. Ek olarak iç dekorasyonda doğru tavan tasarımı, her yaşam alanına ayrı bir renk katar.

Tasarım ve Ev Dekorasyon Fikirleri

Daire Boyama Fiyatları

Sizi evde çevreleyen duvarlar ve iç mekan konseptleri moral ve yaşam sevinci açısından büyük öneme sahiptir. Kötü dekorasyon sizi depresyona bile sokabilir. O yüzden gelin, e-boya badana A.Ş olarak bizim de fikrimizi alın. Kirişli tavanlardan delikli tavanlara ve günümüzde çok popüler olan asma tavanlara kadar, tavan tasarımınıza özel ve kişisel bir görünüm kazandırmanın birçok yolu vardır.

Tasarım ve Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern çağdaş tasarımın yanı sıra ilginç aydınlatma seçeneklerinden de haberdar olun. İyi bir aydınlatma projesi, tavan tasarımıyla birlikte düşünülür. Ayrıntılı, karmaşık bir iç tasarım, LED ışıklara oldukça iyi uyar. Klasik bir görünüm isterseniz avizeler işinizi görecektir. Yenilikçi, modern tasarım, uygun aydınlatma teknolojisini gerektiriyor ve bu teknoloji bizde var. O yüzden içiniz rahat olsun. firmamız sadece en modern boya badana teknikleri geliştirmiyor, ayrıca iç dekorasyon konseptlerini yakından takip ediyor

Boya Badana Nasıl YapılıyorÖnce Tavan Çalışması

Tavanlar başımızı yukarı kaldırdığımızda ilk gözümüze çarpan alanlardır. Bu alanların, göze hoş gelmesini isteriz. Çatlak eğik dökülen bir tavan, iç sıkıntısına yol açar. Öte yandan modern görünümlü, iyi ışık sistemi ile donatılmış evin iç dekorasyonu ile uyumlu olan bir tavan modeli, iç açıcı olacaktır. Bu durumda nasıl bir tavan dizaynı hayal ediyorsunuz? Hayaliniz ne kadar ulaşılmaz görünürse görünsün, boya badana ve alçıpan ustalarımız- asam tavan ustalarımız için ulaşılmaz değildir. Her yeni projeye ve fikre açığız.

Uygun Fiyata Boyacı

Bayrampaşa Boya Badana Ustası

Tavanın nasıl olacağına karar vermediyseniz, gelin ve birlikte bir çözüm üretelim. Daha sonra da duvar boya badana işine geçelim. Unutmayın yaşadığınız alanlar, yaşam sevincinizi gölgeliyorsa, size hizmet edecek binlerce dekrasyon konsepti var. Duvarlarınızdan ve tavanlarınızdan yeteri kadar pozitif enerji alamıyorsanız, enerjinin kolay geçişine izin verecek, uygun mekanlar tasarlayalım. Yeni asma tavan modellerimiz arasında;

l Krom tavan tasarımları

l Gizli ışık ahşap tavan tasarımları

l Kubbe şeklindeki tavan tasarımı

l Fütüristik tavanlar

l Siyah -beyaz streç tavan modelleri

l Klasik ve Sofistike tavan modelleri

l Modern ve parlak tavanlar

l Yerleşik Aydınlatmalı Dairesel tavan modelleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir