Temiz Ev Boyama

Temiz Ev boyama En titiz şekilde kusursuz bir ev boyama hizmetini almak sizin hakkınızdır siz değerli müşterilerimizi bu Korona sürecinde memnun etmek yaşam mekanlarımızı daha sağlıklı hale getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu hassas süreçte korona virüs gibi öldürücü mikro organizmalara konaklama imkanı vermemek için evlerinizi boya badana ile daha temiz daha yaşanabilir hale getiriyoruz.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Ev boyama nasıl yapılır

Duvarlardaki is ve lekeleri yine kimyasal içerikli kaliteli boyalarla ortadan kaldırmak için temiz ev boyama hizmetini en iyi şekilde verebilecek ustalarımızdan alın. Temiz Ev Boyama fiyatlarımız da İstanbul boya badana firmalarının belirlediği en taban fiyatlarla paraleldir. Güncel olarak fiyat almak için firmamızı arayabilirsiniz, ustalarımız bir ekip olarak çalışırlar ve hızlı bir biçimde işi bitirmek için çalışırlar.

Şişli Boya Badana Ustası

Firma olarak en ekonomik fiyat en deneyimli elemanlar ücretsiz keşif hizmeti uzman işçilik, sıfır sürpriz ve planlı çalışma gibi artılarımız vardır. Temiz Ev Boyama ustalarımız Marshall Dyo ve Filli boya başta olmak üzere ülkemizde ses getiren kaliteli boyaları kullanıyorlar. Bunların dışında algılarını açık tutarak dünyada güncellenen yeni markaları da yakinen takip eden boya  badana. Ustalarımız sizi bu ihtiyacın giderilmesi konusunda en doğru şekilde yönlendireceklerdir.

Kaliteli İşçilik.

Temiz Ev Boyama ustalarımız 80 metrekareye kadar evleri 500-750 lira 130 metrekareye kadar olan evleri 750-1100 lira ve 150 metrekareye kadar olan evleri 1100 -1350 liraya kadar fiyatlandırmak tadır. Bu farklılık da duvarların durumu, onarım gerektirip gerektirmediği ile ilgilidir. Eskiden sadece değer arttırma ve estetik görünüm ile alakalı olan boya badana hizmeti artık sağlık alanını da ilgilendiriyor.

Çünkü artık dünyanın ilk defa karşılaştığı ve hayatı tehdit eden mikroplar türedi. Sağlığımız genel olarak tehlikeye girdi ve tek kurtuluş yolu hem yaşadığımız alanları temiz tutmak hem de kişisel temizliğimize önem vermektir. Eskiden günde 2-3 kez ellerimizi su ve sabunla yıkarken şimdi bu ihtiyaç 2 katına çıktı çünkü.

korona virüs adı verilen çok tehlikeli yeni bir virüs var Aynı şekilde hastalıkları tetikleyen başka organizmalardan evlerimizi arındırmamız gerekiyor. Temiz Ev Boyama  işi de bunun için önem arz ediyor.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir