Boyama

Boyama


Ümraniye Boya Badana Ustaları

Ümraniye Boya Badana Ustaları sektörü denildiğinde İstanbul boya badana firmaları denildiğinde en eski firmalardan biri olarak biz varız ve size hizmetin en iyisini vermeyi taahhüt ediyoruz. Bu alanda çalışan ve İstanbul ilimizin bir çok ilçesine yayılmış, onlarca profesyonel ve uzman Ümraniye boya badanacı elemanlarımız vardır. Ümraniye ilçesinde boya badanacı arıyorsanız biz varız. Biz bu işin ustasıyız, ücret almadan keşif hizmeti veriyoruz en taban fiyatı sunuyoruz. Ama asla kaliteden de ödün vermiyoruz. Hizmetlerimiz profesyonel olup, müşterilerimizin geri dönüşüne çok önem veriyoruz.

Ümraniye Boya Badana UstalarıBoya Badana Müşteri Beklentisi

l İşini profesyonel olarak yapan

l Dekorasyon fikirlerini takip eden

l Yeni teknolojilerden haberdar olan

l İç ve dış cephe boyama konusunda sorunsuz hizmet verebilen

l İşini pahalı yapmayan

l İşini hızlı yapan

l Duvarları pürüzsüz hale getirebilecek

l Mırın kırın etmeyen

l Güler yüzlü Personeller

l Yardımsever personeller

l İş bitiminde temizliği eksiksiz yapan

l Yeni sürprizlere yer vermeyen

l Planlı ve programlı çalışan

l Söz verdiği sürede işi teslim alan ve teslim eden

Deneyimli personeller istiyorsunuz. Biz de size bunu sağlıyoruz

 

 Ümraniye Boya Badana Ustaları Nasıl Çalışıyor?

Önce evinizi keşfe geliyoruz, varsa eşyalarınızın üzerini kapatıyoruz. Yer parke ise üzerini naylon örtü ile örtüyoruz. Tavanları ve duvarları iyice temizleyip yıkıyoruz. Bu arada duvarları ve tavanları iyice temizlemek eski kalıntıları gidermek de ustalık ve beceri ister. Gerekirse alçı ile düzeltiyoruz ve zımparadan geçiriyoruz. Seçtiğiniz renkleri oluşturup, tavandan başlayarak yaşam mekanlarınız boyuyoruz.

Parkeler, süpürgelikler prizler ve kapı-pencereler Boya lekelerinden Korunur

Boyatacağınız alanda çok eşya varsa, dert etmeyin. Onları biz kapatabiliriz. Hizmetimizde boya öncesi taşınmaz eşyalar, Parkeler, süpürgelikler prizler ve kapı-pencereler bantlanır üzerleri iyice örtülür. Böylece bu eşyalar ve alanlar temiz kalır. Kaplama örtülerimiz, bu alanları iyi korur ve bantlar söküldükten sonra eski hali neyse öyle teslim edilir. Amatör boyacılarla çalışmayın dediğimizde, biraz da Ümraniye Boya Badana Ustaları öncesi titizliğe dikkat çekiyoruz.

Ümraniye Boya Badana Ustaları

Duvarların Bakımı ve Onarımına Özen Gösteriyoruz

Ümraniye boya badana ustalarının dikkat ettikleri bir konu da duvarların bakımıdır. Duvarların bakımı en önemli boya öncesi konudur, o yüzden duvarların çatlaklarının kapatılması, yeni boyanın daha sağlıklı ve düzenli kapatma yapmasını sağlayacak. En sağlıklı bakteri tutmayan boya önerilerimizi de dinleyin. Tavanlarınız tek kat ile değil en az 2 kat boya ile kapatılır. Duvarlar ise duruma göre en az 2 kez en çok 3 kez boyanır. İsteğinize göre desenli rulolarla duvarlarınıza modern bir görüntü verilir

Pandemi Sürecinde Temizlik ve Boya Badana

Sağlıklı bir şekilde gelecek hayali kurabilmek için, temiz yaşam alanlarına ihtiyacınız vardır. Kişisel temizlik ve mesafeye dikkat klasik ve önemli tedbirlerdir ama duvar ve evin temiz olması en önemli konudur. Ümraniye boya badana işini yaparken titiz davranıyoruz ve başından sonuna kadar pandemi kurallarına uyuyoruz. Biliyoruz ki hemen işin bitip evinize taşınma konusunda haklı olarak acele ediyorsunuz. Sizi anlıyoruz ve hızlı çözüm üretiyoruz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir