boya badana


Üsküdar Boya Badana Ustaları

Üsküdar Boya Badana Ustaları  sektöründe en eski firmalardan biri olarak en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. bu alanda çalışan onlarca uzman Üsküdar boya badanacı elemanlarımız vardır. Üsküdar ilçesinde şube olarak açtığımız yeri aradığınızda hemen ekibimiz gelip ücret almadan keşif hizmeti verecek. Hizmetlerimiz profesyonel olup, müşterilerimizin geri dönüşüne çok önem veriyoruz.

Beyoğlu Boya Badana Ustası

Verdiğimiz hizmette titiz davranarak, sizin istediğiniz sonucu üretiyoruz. Daima en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Çalıştığımız boya markaları en kalite markalardır. 25 yıldır Üsküdar ilçesinde boya badana işi yaparak, tüm ilçenin neredeyse yarısını boyadık.

Üsküdar Boya Badana Ustaları Nasıl Çalışıyor?

Önce evinizi keşfe geliyoruz, varsa eşyalarınızın üzerini kapatıyoruz. Yer parke ise üzerini naylon örtü ile örtüyoruz. Tavanları ve duvarları iyice temizleyip yıkıyoruz. Gerekirse alçı ile düzeltiyoruz ve zımparadan geçiriyoruz. Sonra da sizin seçtiğiniz tonda başta tavan olmak üzere, tüm duvarlarınızı aynı tonu tutturarak boyamaya başlıyoruz. Üsküdar boya badana ekibimiz üstlenmiş oldukları bu görevi yerine siz değerli müşterilerinin yüzünü güldürmek için azimle çalışıyorlar. En büyük motivasyon kaynağımız, Üsküdar sakinlerinin işimizden memnun kalmasıdır.

Boya ve Badana Yapılış Aşamaları

Parkeler, süpürgelikler prizler ve kapı-pencereler Bantlanır

Hizmetimizde boya öncesi Parkeler, süpürgelikler prizler ve kapı-pencereler Bantlanır. Böylece bu alanlar leke tutmaz. Kaplama örtülerimiz, bu alanları iyi korur ve bantlar söküldükten sonra eski hali neyse öyle teslim edilir. Amatör boyacılar ise parkelerinizi çizebilir, çıkmayan boya lekelerine boğabilirler.

Üsküdar Boya Badana Ustaları

Duvarların bakımı en önemli boya öncesi konudur, o yüzden duvarların çatlaklarının kapatılması, yeni boyanın daha sağlıklı ve düzenli kapatma yapmasını sağlayacak. Tavanlarınız tek kat ile değil en az 2 kat boya ile kapatılır. Duvarlar ise duruma göre en az 2 kez en çok 3 kez boyanır.

Pandemi Sürecinde Temizlik ve Boya Badana

Ümraniye Boya Badana UstalarıSağlıklı bir şekilde gelecek hayali kurabilmek için, temiz yaşam alanlarına ihtiyacınız vardır. Kişisel temizlik ve mesafeye dikkat klasik ve önemli tedbirlerdir ama duvar ve evin temiz olması en önemli konudur. Üsküdar boya badana işini yaparken koronavirüs aşamasında düşman mikro organizmalara- bakterilere geçit vermiyoruz. İşimizi temiz ve titiz yaparak kısa sürede bitiriyor ve sizi bu endişeli süreçten kurtarıyoruz. Biliyoruz ki hemen işin bitip evinize taşınma konusunda haklı olarak acele ediyorsunuz. Sizi anlıyoruz ve hızlı çözüm üretiyoruz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir