E – Boya Badana

Yağlı Boya

_

Yağlı boyalar kullanım alanlarına göre 3 çeşide ayrılmaktadır . Bunlar parlak , yarı mat ve mat boyalar şeklinde çeşitlendirilir . Bu üç boyanın da kalite bakımından bir diğerinden farkı yoktur. Ancak kişiden kişiye zevkler ve kullanım alanları farklı olabileceği içinde üçünün de talepçisi farklıdır .

E – Boya Badana

Yağlı Boya Nedir?

_

Yağlı boyalar kullanım alanlarına göre 3 çeşide ayrılmaktadır . Bunlar parlak , yarı mat ve mat boyalar şeklinde çeşitlendirilir . Bu üç boyanın da kalite bakımından bir diğerinden farkı yoktur. Ancak kişiden kişiye zevkler ve kullanım alanları farklı olabileceği içinde üçünün de talepçisi farklıdır .

E – Boya Badana

Yağlı Boya

_

Yağlı boyanın girmeyeceği hiçbir yer yoktur bu nedenle de burada herhangi bir sınırlama asla yapılmaz. Demir parmaklıklardan tutun da zeminin boyanmasına varıncaya kadar yağlı boya ile her şeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Firmamız yağlı boya sırasında da size en kısa zamanın olmasını taahhüt eder burada zamanın belirlenmesi ise boyanacak olan mekanın büyüklüğü ile alakalı bir konudur. Uygun Fiyat ve Tecrübeli hizmet almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.