Ayazağa Boya Badana

Ayazaga Boya Badana İç cephe boyalarında dekoratif amaçlı dizaynlar sunulmaktadır. Bunlar kapsamlarına ve yapılırken kullanılan malzemelerine göre isim alırlar. Kelebek uygulaması, rulo uygulaması, naylon uygulaması gibi isimleri vardır. Kullanılan materyal oldukça önemlidir. Bu materyallerin ne şekilde uygulanacağını ancak boya ustaları bilebilir.

Ayazaga Boya Badana

Bez uygulaması da bir başka dekoratif amaçlı iç yüzey boyası şeklini oluşturmak amaçlı kullanılmaktadır. İki kat boya sürüldükten sonra boyanın üçüncü katı güderi bez yardımıyla boyacı ustası tarafından duvar yüzeyine dekoratif şekiller yapılarak oluşturulmaktadır.

Ayazağa Boya Badana

Arnavutköy Boya Badana Ustası

Ayazağa Boya Badana

Takoz fırça uygulaması da üçüncü katmana sürülen boyanın takoz efekt fırçası ile el yardımıyla sağdan sola, soldan sağa olacak şekilde döndürülerek yapılmasıyla uygulanan bir işlemdir. Buradaki püf nokta alttaki boya katmanlarını zedelemeden işlemin hafifçe yapılmasından geçmektedir. Bu sayede duvar yüzeyinde dairesel ve birbirinin içine geçmiş görüntüsü veren katmanlar oluşmaktadır.

Ayazağa Boya Badana

Hışır naylon uygulaması da iki katman boya sürüldükten sonra son katmanın yani son kat boyasının desenlenerek oluşturulduğu bir uygulamadır. Burada önce astarlar ve macunlar çekilir ardından iki kat sürülen boya ve son olarak naylonlama işlemi gelir. Boya kurumadan naylon poşet tüm yüzeyi kaplayacak şekilde duvara yapıştırılır. Hiçbir şekilde hava kabarcığı kalmayacak şekilde naylonun duvara yapışması sağlanır.

Ayazaga Boya Badana

Ayazağa Boya Badana

El yardımı ile naylon yüzeyin üzerinde gezdirilerek yapıştırılır. Ardından yavaş yavaş ustanın marifeti doğrultusunda çekilmeye başlanır. Bu durum yüzeye çizgisel bir görüntü vermektedir. En çok salon ve koridorlarda tercih edilen bu boya modeli metrekaresi küçük evleri daha geniş göstermek amaçlı yapılan bir uygulamadır.

Ayazağa Boya Badana

Ayazağa boya ve badana firmasının kendine özgü yöntem ve teknikleriyle uygulanan iç cephe ve dış cephe boyalar her zaman popülerliğini koruyacak ve müşteri çekmeye devam edecektir. Evlerinizin bu modern dizaynlar tarafından boyatılmasını isterseniz sitedeki görsellerden kendinize en uygun olanı bulmanız çok kolay olacaktır.

Ayazağa boya badana firması olarak müşterilerimizin tercih ettiği doğrultuda boya ile hizmetler sunmaktayız. İstanbul Ayazağa’ da bulunan firmaya her yönden kolayca ulaşım imkanı sahiptir. Sizler de boya işleriniz için en yakın Ayazağa boya badana şubesine giderek hayallerinizdeki ev ve iş yerlerinde yaşamanın adımlarını kolayca atabilirsiniz. Detaylı bilgiye ulaşmak için sitedeki iletişim numaralarından yararlanmanız mümkündür.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir