E – Boya Badana

Saten Boya

_

Saten Boya yarı mat görünümlü, silinebilir ve leke barındırmayan özellikte dekoratif amaçlı kullanılan boyalardır. Tercih yerleri silinebilir ve kolay temizlenebilir özelliğinden dolayı, çabuk kirlenen alanlardır. Su bazlı boyalardır ve kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır.

Ülkemizde sıklıkla tercih edilen bir boya türü olması ile bilinmektedir. İstanbul’ da nefes alabilen ve kolay silinebilen boya çeşidi olarak örneğine her yerde rastlamamız mümkündür. Ev, ofis, iş yerleri, okul, hastane, AVM gibi iç cephe boyalarında alçı sıvanın üzerine tek kat tercih edilmektedir.

E – Boya Badana

Saten Boya

_

Kullanmak için öncelikle renk ve doku seçeneği yapılması gerekmektedir. seçilecek. Uygun renk, dubara astar atılması ve alçı sıva yapılmasının ardından su bazlı ise, su ile inceltilerek uygulanacaktır. İsteğe göre, bir ya da iki kat olarak uygulanabilir. İlk katta da alçı sıvanın üzerine yapıldığı takdirde belirlenen rengi çıkaracaktır. Kuruması hemen olmaktadır. Boyalar silinebildiği için, hava da alabilmektedir. Böylelikle kullanımında nem ve küf gibi kötü kokular ile uğraşılmaz.

E – Boya Badana

Saten Boya Fiyatları

_

Renkleri ve seçeneklerini Saten Boya ayrıcalığı ile uygun fiyatlara bulmanız mümkündür. fiyatları diğer boyalara göre biraz daha pahalı olabilir. Bunun sebebi silinebilir ve kolay temizlenebilir olmasından kaynaklıdır. Malzemelerin ithal olması ve işçiliğinin meşakkatli olması nedeni ile diğer boya türlerine göre farklı fiyat yansımaları olabilir. sizlere daha uygun fiyat koşulları ve daha uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır. Bu nedenle de çeşidimiz; boya badana çalışmalarında en sık tercih edilen boya türü olmaktadır.

Saten Boya

_

Su bazlı ve sentetik bazlı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Su bazlı su ile inceltilmektedir. Daha temiz iş çıkarmaktadır aynı zamanda kolay da temizlenebilmektedir. Bu nedenle çoğunlukla su bazlı olanlar kullanılmaktadır. Bir diğer seçenek olan sentetik bazlı saten boyaların incelticisi de tinerdir. Sağlık ve hijyen açısından boyaların olması tercih edilmektedir. Fakat az da olsa tiner kullanımı hala mevcuttur.

Sizler de konusunda kararsız kaldıysanız ve uygun fiyat, kaliteli işçilik arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çalışma bilgisi ve fiyatlar için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.