Badana Boya 

Badana Boya Firmamız yıllardır badanacı ustası alanında vermiş olduğu kesintisiz ve kusursuz işlerle karşınızdadır. Tüm ekibimiz mesleki yeterlilik belgesine sahip kişilerdir. Bu yüzden hangi marka boyayı ve hangi boyama tekniğini bilerek işe koyulurlar. Boya badana ustalarımız dekoratif boya işlerinde hep aynı markanın ürünlerini kullanarak, ortaya farklı tonlarda renklerin çıkmasını engeller. Bahar temizliğinin tam vakti gelmişken evinizde, iş yerinizde temizliğe başlamadan önce boya yaptırmanın tam zamanı! Ustalarımız gerekli önlemleri alarak boya işlemine başlamadan önce temiz bir yüzeye ve pürüzsüz bir yüzeye ulaşana kadar çalışır. Çalışanlarımız duvarlarınızdaki boşlukları alçı ile doldurduktan sonra kabarıkları da spatula ile kazıyarak boya yapılacak yüzeyi hazır hale getirir.

Kaliteli İşçilik ve Kaliteli Badana Boya

Yılların deneyimini yaptığı işe aktaran maharetli ustalarımız asla boya üzerine toz boya ile sıvı boyayı birbirine karıştırarak karışım yapmaz. Yaptığımız boyacı ustası hizmetinde önceliğimiz her zaman sizlerin memnuniyeti ve onayını almaktır. Birbirinden değerli boya badana ustalarımız hangi odada hangi renk tonlamaların daha iyi durağı bilgisine sahiptir. Bu yüzden dekorunuz ile uyumlu boya ve boya çeşidi ile gerekli ekipmanla adresinizde oluruz. Temizlik nasıl gerekli ve yapılmadığında kötü, hoş olmayan alanları neden oluyorsa boya yapılmayan bir yaşam alanı da aynı şekilde insanlar üzerinde kötü etki yaratır. Mutlaka her yıl ya da 2 yılda bir evinizin, iş yerinizin boya badana işlerini yaptırmanız gerekir.

Badana Boya

Badana Boya

Badana Boya

Firmamız her yıl sizlere badanacı boyacı hizmeti veren deneyimli ekip ile hizmet sağlamaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmette öncelik sizlerle ortak bir boya seçimi yapmaktır. Ustalarımız her türlü iç cephe modern boya tekniklerine sahiptir. Ustalarımız işini söz verdiği günde ve saatte bitirerek anahtar teslim yaparlar. Kestirmeleri başarılı bir şekilde tamamlayan ve ikinci kat boyayı da ilk kat boya kuruduktan sonra aşamalı bir şekilde uygulayan ustalarımızın her biri bu konuda gerekli deneyime sahip kişilerdir. Hayatınızı renklendirmenize duvarlarınızdan başlayabilirsiniz. Firmamız 7/24 sizlere hizmet veren telefon numaraları ile yalnızca bir telefon kadar uzağınızdadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürü borç biliriz!

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir