Başakşehir Boya Badana

Başakşehir Boya Badana


Başakşehir Boya Badana

Başakşehir Boya Badana genelinde, boya badana, kartonpiyer ve tüm tadilat işleriniz için anahtar teslimi malzemeli veya malzemesiz hizmet sunuyoruz. Başakşehir Boya Badana  hizmetleri hakkında bilgi bilgi ve boya badana fiyatı almak için 0(532) 520 88 20’dan bize ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz kaliteli işçilik, bütçenize uygun olacak şekilde kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

Firmamız bölgesinde BOYA BADANA TADİLAT ve KARTONPİYER alanında uzun senelerin tecrübesine sahip, kaliteli ustalar ile hizmet vermektedir.

Boya Badana Nasıl YapılıyorYeni Yöntemler ve Kaliteli Malzemeler

Başakşehir de BOYA BADANA ve KARTONPİYER yaparken en son çıkan teknolojileri uyguluyor ve en son çıkan kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

En Uygun Fiyat Avantajı

Müşterilerimize Başakşehir de her zaman en uygun fiyatı sunmayı hedefliyor ve keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya 1.03.2023 – 1.07.2024 arası geçerlidir. Malzemeli işlerde kullandığımız markalar Dyo, Filli Boya, Polisan ve Marshall’dır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(532) 520 8820 ’dan bize ulaşabilirsiniz.

BOYA BADANA HİZMETİMİZ

Kolay Duvar Boyama Nasıl YapılırFirmamız 2008’den beri Başakşehir Boya Badana  de bulunan müşterilerine boya badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat işlemleri ile ilgili kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, en az hata, deneyimli ekip, güven ve saygınlık kriterleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı Devamı>>

SIK SORULANLAR

 • 1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

  “1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

  “1 günde boya badana” yı slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

  Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

 • Dairenizi Nasıl Boyuyoruz?

 • Sefaköy Boya Badana Ustası

 • Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 0212 909 43 16Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..
 • Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

  Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

  gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

 • Kaç kişilik ekiple geliyorsunuz?

  Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

 • Hangi marka boyaları kullanıyorsunuz?

  Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

 • Ücretsiz Keşif Hizmetiniz var mı?

  Keşiflerimiz tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

Badana da Renk Seçimi

Bahar ve yaz başları temizlik ve boya badana için en güzel dönemlerdir. Eğer siz de şu aralar evin duvarlarını boyatmayı istiyor ve ne renk yapsam acaba diye düşünüyorsanız bu yazıyı okumaya devam edin. İşte, ev duvar boyası ve renk seçimi yaparken fikir verecek bir rehber.

Sizler de iyi biliyorsunuz ki evin duvarlarını boyamak için seçtiğiniz renk ile evinizin görünümü eşsiz olur. Bu yüzden de doğru renk seçimi önemlidir. Hangi odayı hangi renk yapmalı, renk kombinasyonları nasıl yapılır, hangi renkleri nerede kullanmaktan kaçınılmalı? Bunlar neden bu kadar önemli derseniz, renklerin anlamları ve bizde yarattıkları ruh halleri değişimleri bu konudaki en önemli belirleyici olduğundandır.

Başakşehir Boya Badana

Boya Badana Nasıl YapılıyorEv duvar boyası doğru renk seçimi ile içinde kendinizi daha iyi hissettiğiniz yaşam alanı yaratabilirsiniz. Bunu yaparken her odayı ayrı değerlendirmeli, kişiliğinize, o oda için ne beklediğinize, odadaki öteki eşyaların renklerine göre karar vermelisiniz. Örneğin çalışma odasında sizi gevşetip, uyku haline geçmenize etki edebilecek bir renk istemezsiniz öyle değil mi? Tüm bunlar için de önceden iyi bir araştırma yapmakta fayda var.

Boya Badana da Renk Seçimi için önemli noktalar;

 1. Her şeyden önce belirlemeniz gereken konu boya badana firmaları için ayıracağını bütçedir. Başakşehir de boya badana ustasından fiyat alabilirsiniz. Bilmelisiniz ki her odayı değişik bir renk yapmak bütçeyi katlayacaktır. Çok güzel hayalleriniz, eviniz için olmasını arzu ettiğiniz dekorasyon fikirleri olsa da günün sonunda konu döner dolaşır ve bütçede kilitlenir.

1 GÜNDE TESLİMAT

 1. Sonrasında da klasik, geleneksel olarak tabir edebileceğiniz renkler mi istiyorsunuz yoksa değişiklik arayışında mısınız karar vermelisiniz. Çünkü kafanızda netleştirmezseniz emin olun boya kataloğunu elinize aldığınız anda çeşitler içerisinden seçim yapmak, tek bir renge veya renk tonlarına odaklanmak mümkün olmuyor.
 2. Boya kataloğu demişken tabi ki yine karar vermeniz gereken bir konu da nasıl bir bitiş istediğiniz. Yani mat, parlak, saten, yarı parlak. Bunlarla beraber tabi ki evde çocuk varsa, leke tutmayan, kolay silinebilir boyalara da yönelmeniz gerekebilir.

Kolay Duvar Boyama Nasıl Yapılır

 1. Tüm bunlara karar verirken esasında satın almayı düşündüğünüz boya markası için de seçim yapmış olacaksınız. Şimdiler de çok fazla marka, çok fazla çeşit dolayısıyla da çok fazla alternatif var. Vaktiniz varsa bir kaç markayı, boyalarını araştırın ve ücret alın. Başakşehir Boya Badana  fiyatları için boyacı badanacıdan ve boya badana firmalarından fiyat almanız yerinde olacaktır.
 2. Bu noktada önerim teknolojiden de yardım alın. Artık pek çok markanın çok güzel aplikasyonları var. Bu aplikasyonlarda, odanın resmini çekip yüklediğiniz zaman seçtiğiniz rengin odanızda nasıl durduğunuz, odanızın nasıl göründüğünü neredeyse birebir olacak şekilde inceleyebiliyorsunuz.
 3. Son olarak ve esasında en önemli olanı renk kombinasyonları. Aynı oda içinde veya odaların birbirleriyle, eşyalarla uyumuyla alakalı olabilir bu. Bu noktada temel bir kaç öneri izinde gidebilirsiniz.

Başakşehir Boya Badana

 • Monokramatik Renk Düzeni : Aynı rengin veya tonlarının kullanıldığı düzendir.
 • Benzeri Renk Düzeni : Renk şeması üstünde bulunan yan yana renklerin kullanıldığı düzendir.
 • Tamamlayıcı Renk Düzeni : Renk şeması üstünde bulunmakta olan renklerden biri ile tam karşısındaki rengin birlikte kullanılmasıdır. Karşıt renkler olduklarından yan yana daha
 • parlak, canlı bir görünüm verirler.
 • Başakşehir Boya Badana

7- Buraya kadar odanın renk seçimi ve satın alma süreci için daha çok renk uyumları gibi konuların üstünde durmuş olsak da dikkate almanız gereken farklı ayrıntılar da var esasında. Bunlar neler derseniz yazımızın devamında devamını Oku>>

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir