BBebek Boya Badana

Bebek Boya Badana arayanlar için firmamız sizlere en iyi hizmeti vermeyi vadediyor. Uzun yıllardır Bebek’te boya badana işini en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Binlerce yaşam alanını İstanbul’un tüm noktalarında renklendirdik ve daha yaşanabilir hale getirdik. Günün her vaktinde firmamızla iletişime geçerek gerek güncel. Boya markaları ve gerekse güncel plastik boya ücretleri ve. İşçilik ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. İşini bilen ve uzun yıllardır başarılı bir şekilde Bebek

Bebek Boya Badana

Boya Badana hizmetini veren elemanlarımız, dairenizin boyutuna göre 1 günde boya badana hizmetini verebilirler. Sizin tek yapmanız gereken ise yukarıdaki firmamız ait telefon numaralarını aramaktır, evinizin tadilat sıva alçı işlerini saatler içinde bitiriyoruz. Böylece güvenilir ellerde alçıdan geçirilen. Pürüzsüz duvarlara sahip olabiliyorsunuz. Renk seçimini de marka seçimini de deneyimli Bebek boya badana ustalarımıza bırakabilirsiniz.

 

Arnavutköy Boya Badana Ustası

Bebek Boya Badana

Ustalarımız Nasıl çalışıyor?

Ustalarımız zaten 20 yıllık bir deneyime sahipler, küçük alanları 1 günde boya badana yapabilmektedirler. Ağır tadilat gerektiren evlerde ise bu süre 2 güne kadar uzayabiliyor. Duvarlarda çatlaklar kırıklar ve pürüzleri gideren ustalarımızın maharetli elleri ve modern boya badana teçhizatları sayesinde kısa sürede hayal ettiğiniz evlerinize kavuşabilirsiniz. Bir telefon kadar firma olarak size yakınız.

Bizi Arayın Süreci Hızlandırın

Bizi aradığınız andan itibaren ücretsiz olarak boya yapılacak evinize geliyoruz ve. Ücretsiz keşif yaparak size tamirat- tadilat için ve boya için gerekli malzemeleri ve masrafları iletiyoruz. Kabul etmeniz halinde de hemen elemanlarımız boya badana hizmetine başlıyorlar.

Kısa sürede evi kutu gibi temizleyip duvarları pürüzsüz hale. Getirdikten sonra boyuyorlar ve size teslim ediyorlar. Yerde parke varsa boya lekelerini önlemek için özel bir malzeme ile geçici olarak tabanı kaplıyoruz. Süpürgeliklerinizi bantlıyoruz. Duvardaki çatlakları gideriyoruz ve evinizi boyamaya başlıyoruz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir