Boya Badana Ustası

Boya Badana Ustası İstanbul da boya badana işleri yaptırtmak sandığınızdan çok daha kolay. Hemen her dairenin kullanıma, hava şartlarına ve dairedeki nem oranına bağlı olarak nerdey se her yıl boya ihtiyacı oluyor. Bu konuda uzman olmayan kişiler için yeterince zor olan boya badana işlerini E boya badana isleri ustası aracılığıyla kolayca yaptırabilirsiniz. Ancak bir usta ile anlaşırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Aksi takdirde uzun vadede hem cebiniz yanabilir hem de canınız sıkılabilir.

 

Boya Badana Ustası ile anlaşırken dikkat edilmesi gerekenler

İşe başlamadan önce bir istanbul boya badana isleri ustası ile oturup tüm detayları konuşun. Mümkünse anlaşma öncesinden boya badana işini yaptıracağınız dairenin, evin, ofisin, binanın tüm ayrıntılarını görmesini sağlayın. Böylece fiyatlandırma ve yapılacak işin ne kadar süreceği konusunda çok daha sağlıklı bilgi verecektir. Aksi durumlarda usta size göreceli bir fiyat ve süre verdikten sonra dairenin içine girmesiyle fiyatın ve sürenin değişeceğini belirtebilir.

Boya Badana Ustası

Bu da beklenmedik ve aniden gelişen bir durum olduğu için canınızı sıkması normaldir. O yüzden anlaşmadan önce tüm detayları görüşmeye çalışmalısınız. Eğer usta daireyi gezdikten sonra verdiği fiyat ve süre bilgisi size uymuyorsa farklı ustalarla da görüşebilir ve verilen rakamları teyit edebilirsiniz. Ya da belki daha uygun fiyata daha kısa sürede bitirebilecek ustalar bulma şansınız da olabilir.

BOYA BADANABoya Badana Ustası

Her, ne kadar söylenen söz yemindir mantığı geçerli olsa da konu ciddi bir iş yapmaya geldiğinde tarafların karşılıklı olarak haklarını korumak ve güvenlerini sağlamak amacıyla resmi bir sözleşme yapılması çok daha doğru olacaktır. Aynı zamanda bir gün ya da iki günlüğüne de olsa istanbul boya badana isleri  yani boya Badana o süreçte sizin çalışanınız siz de onun iş vereni olacağınız için bazı çalışan şartlarını da yerine getirmeniz ve bir iki günlük de olsa ustanın sigortasını yaptırmanız gerekir.

Aksi durumlarda dairenin boyanması sırasında yaşanabilecek herhangi bir tatsız olay ya da kaza durumundan da yine sizin sorumlu tutulacağınızı ve ileride çok daha can sıkıcı durumlarla karşılaşabileceğinizi unutmamalısınız.
BİZDEĞİL HİZMETLERİMİZ KONUŞUR…….

Yorumlar Devre Dışı!

    Call Now Button
    Hemen AraS.S.SWhatsApp