Hakkımızda

Boyacı Arayanlar

e-BoyaBadana.com

Hakkımızda / Kurumsal

 

Sitesi ile 2000 yılında İstanbul genelinde tüm ev ve iş yerlerine boya badana hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş kapsamlı bir şirket olma özelliği göstermekteyiz. Yaşam alanınızı güzelleştirmek adına alanında uzman personel kadrosu ile 21 yıldır büyük ve kapsamlı çalışmalar sürdürmekteyiz. Çalışma alanlarımız boya, badana, alçı, astar, sıva ve mantolama hizmetleridir. Dış cephe ve iç cephe boyalarını en kaliteli boya markaları ile çalışarak işini şansa bırakmayan bir firmayız.

 

Kusursuz güzellik ve benzersiz kalite ile yaşam alanlarınızı şekillendiren www.e-boyabadana.com firması ile sizlere hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamaktayız. Alçı, sıva ve astar çekiminde kaliteli malzemeler ile çalışmalarımızı sağladığımız için, profesyonel ekibimiz ile dayanıklılığı müşterilerimize sunma avantajını sağlamaktayız. Bu hizmeti sağlarken de müşterilerimizin cebini düşündüğümüz için yıllara meydan okuyan bir şirket haline gelmiş bulunmaktayız.


İstanbul genelinde bütün semt ve ilçelere sağladığımız hizmet sayesinde boya badana ve tadilat işlerini en uygun fiyata ve en kapsamlı şekilde yapmaktayız. İstanbul genelindeki tüm yaşam alanlarını kaliteli ve güzel şekilde sunma misyonunu edinmiş bulunmaktayız. İş yaşamımızda yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde müşterilerimizin isteklerine uygun şekilde boya badana dizaynları yapmak ve tasarımlarımızı sunmak misyonumuzu yansıtmaktayız.


Müşteri memnuniyetini öncelikli sayan firmamız boya ve boya malzemeleri konusunda en dayanıklı ve kaliteli ürünler ile çalışmaktadır. Ayrıca çalışmakta olduğumuz boya badana ustaları yılların deneyim ve tecrübeleri ile çalışmak ta olan uzman personellerdir. Boya badana alanında uzmanlaşan peronellerden oluşan ekibimiz ile İstanbul’ un her semtinde kolaylıkla çalışmaktayız.


Hakkımızda


Cephe mantolama ile boya badana sektöründe randevu hizmetlerimizden faydalanarak uygun fiyat avantajlarımızdan rahatlıkla yararlanmanız mümkündür. 19 yıldır boya badana hizmeti sektöründe sizlere daha kalıcı çözümler sunmak ve memnuniyetinizi sağlamak amacını vizyon edinmiş olmaktan gurur duymaktayız. Boya badana işlemlerinin her aşamasında profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Randevu hizmetimiz ile en iyi fiyat anlayışını bir araya getirmiş bulunmaktayız.


Kaliteli ürünleri ve hizmetleri satın alma sürecini firmamız ile hızlandırmanız mümkündür. Boya badana işleriniz için en kısa sürede bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

%10’luk İndirimi Kaçırmayın!

İndirimden yararlanmak için butona tıklayın!

    Call Now Button