İçerenköy Boya Badana

İçerenköy Boya Badana Saten boya, boya badana işlemlerinde tercih edilen bir başka boya türüdür. Yapısı itibariyle sentetik esaslıdır. Hemen kuruma özelliği bakımından boya ustaları tarafından günümüzde sıklıkla tercih edilen bir boya türüdür. İyi derecede yapışma özelliği bulunmaktadır. Hemen yapışan ve çabuk kuruyan estetik özelliği ağır basan boya ile her boya ustası çalışmak ister.

İçerenköy Boya Badana

İçerenköy Boya Badana

Fakat firma kapsamında müşterinin isteği doğrultusunda başka boya çeşitleri ile de  işler yapılmaktadır. Bu tercih hem müşterinin isteğine hem de binanın tercih edilen boyanın türüne uygun özellikte olup olmamasına bakılmaktadır. Saten boyalar hemen bir tek katta altında bulunan astarı veya başka bir boyayı kapatma gücünün yüksekliği ile bilinir. İkinci kat atıldığında ise boyanın kendi rengini bulması kolaylaşır. Yoksa tek katta dayanıklılık ve kapatma gücüyle diğer boyalardan ayrılmaktadır.

İçerenköy Boya Badana

Hem de yeni nesil teknolojiye uygun olarak modernize bir şekilde sunulan yeni nesil boya sistemidir. Silinebilir özelliği bulunması evlerde ve iş yerlerinde kullanım kolaylığını artırmaktadır. Saten boyanın hemen hemen her rengini ve o renklerin farklı markalara göre yüzlerce ton farkını bulabilmek mümkündür.

Renk çeşitliliği sayesinde müşteriler tarafından dekoratif amaçlı kullanımları bulunmaktadır. modaya uygun olarak değişen yapıları saten boya ile yakalamak mümkündür. Günümüzdeki yeni trend olan bir odadaki üç duvarın açık renk, diğer duvarın ise tamamen koyu ve zıt renkte olması saten boyanın dekoratif amaçlı kullanıldığının bir örneği olarak gösterilmektedir.

İçerenköy Boya Badana İletişim 0546 438 34 16

İçerenköy boya badana, İstanbul İçerenköy ve çevresindeki mahallelerde boya ve badana işleri için hizmet veren bir kurumdur. Modanın tüm görkemini yeni nesil ve yeni teknoloji boyalar ile birleştiren firma, içerik bakımından oldukça çeşitli bir zenginliğe sahiptir. Boya malzemeleri oldukça moderndir.

Bu nedenle yapılan boya badana işleri de temiz ve titiz bir iş çıkarma yolunda atılır. Böyle  ile yapılan işler daha şık ve odalar daha ferah bir görüntüye kavuşmaktadır. Tüm  işleriniz için Calışmalarını görmeden  yaptırmaya karar vermemenizi öneririz. Detaylı bilgi için iletişim adreslerinde firma ile irtibata geçmenizi öneririz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir