İstanbul Ev Boya Badana

İstanbul Ev Boya Badana İstanbul’da İstanbul Ev Boya Badana tadilatı denildiğinde aklınıza biz geleceğinizden emin olabilirsiniz. Her haklı müşteri gibi sizde ev boya  da boyama veya yeni yapılarda ki işleri yaptırmak istiyorsunuz fakat güven konusunda tereddütleriniz var mı ?.

Sizi şirketi olarak anlamaktayız ve bu tereddütlerinizin haklı olduğunuzu da biliyoruz.Çünkü birçok yapım işlerinde tecrübesiz.

İstanbul Ev Boya Badana

firmalar ve çalışanlar yüzünden işler istenildiği gibi ve zamanında yapılamamaktadır. 2001 yılında ticari hayatına merhaba diyen  olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör’de Ev boya ustası olarak hatasız çalışma garantisi veriyoruz Herhangi bir hata olması durumunda bile bunu gidermeden tadilat alanından çıkmıyoruz. Tamamen güvenli hizmet anlayışımız ile müşterilerimizi kucaklıyoruz.

Sizlerin hayallerine ortak oluyor, işlerinizi itinayla Ev  badana ustası olarak yapmaya devam ediyoruz.

Biz Değil Hizmetlerimiz Konuşur.

 

Evde Boya badana işini gelin en iyi şirkete verin, hem siz rahat edin hem de evlerinizin duvarları yeni bir yüze kavuşsun. Yıllarca deforme olmayan, kolayca temizlenebilen, bakterileri tutmayan sağlıklı duvarlara kavuşmak için, size, en kaliteli hizmeti verecek olan E- Boya badana Anonim Şirketi ile çalışın. Hem paradan hem zamandan tasarruf ederken, hayal ettiğiniz dekorasyona kavuşun.

İstanbul Ev Boya Badana

Bütün yapacağınız, sadece firmayı aramak ve sizi yönlendirmesini sağlamaktır. Toplamda 1-3 gün alacak olan boya badana ya da evde boya badana hizmetini, en iyi şekilde almak sizin hakkınızdır. E-boya badana A.Ş 30 yıl aşkın süredir, boya, badana, alçı işleri, tavan işleri, alçıpan, stropiyer, asma tavan işlerini titizlikle ve uygun fiyata yapmaya devam ediyor. Kaliteli bir iş çıkarmak, kalıcı olmak isteyen her şirket gibi, E-boya badana AŞ’nin de hedefidir. Zira müşteri kaybetmeyi hiçbir firma gibi, bu şirket de göze alamaz. O yüzden hizmette kalite şart.

 

İstanbul Ev Boya Badana

İstanbul evde boya badana işi yaptırmak isteyen, evlerini yeniletmek isteyen, evlerine değer katmak isteyen herkesin, ihtiyacına kusursuz hizmet ile cevap verebilecek şirketlerden biri, belki de en iyisi, e-boya badana AŞ’dir. Şirket, ilin tüm ilçelerine dağılmış olan şubelerinde yüzlerce evde boya badana ustası ile hizmete ara vermeden devam ediyor. Müşterilerinin yüzünü güldürmenin yolunun, en iyi hizmet ve en iyi fiyat olduğunu bilen şirket çalışanları, bu beklentileri ziyadesi ile karşılıyor.

İstanbul Ev Boya Badana

İstanbul Ev Boya Badana

Ücretsiz Keşif, Ücretsiz Rehberlik ve Kaliteli İşçilik Uygun Fiyat Garantisi

Alan boyama için ne kadar boya gerekiyorsa, o kadarını kullanır, boyayı ziyan etmez. Tavanlar için 1 metre kare başına 200 gram boya yeterlidir. Hesaplamalar, yapıldıktan sonra o ev için boya ihtiyacı belirlenir. Tahmini ve rastgele boya alımı gereksiz masraflara yol açacağından, bu olumsuzluklara izin verilmez. Ekip size asla kalitesiz ürün tavsiye etmez. Nasılsa o evde yıllarca kalacağınız için, boyadan sonraki ilk yılda yeniden evde boya badana ihtiyacı doğsun istemez. İşini titiz yapmasının nedeni, dayanıklı estetik ve uzun ömürlü bir çalışmaya imza atmaktır. Böylece evini boyatmak isteyen başkalarına da tavsiye edebileceğiniz sağlam bir şirket olma yolunda ve hedefinde yürür.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir