1 Günde Boya


Ataşehir Boya Badana

Ataşehir Boya Badana İstanbul  Evinizi boyamak sizi düşündürüyorsa bu süreci kısa sürede atlatmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Eğer daha önce firmamızla hiç çalışmamışsınız bu süreç sizi düşündürebilir. Firma olarak biz 2-3 gün içinde 200 metre kare üzerindeki evlerin duvarlarını onarıp boya ve badanadan geçiriyoruz. Daha nezih bir ortamda yaşamak, sağlıklı bir ortamda yaşamınızı devam ettirmek için, rutin olarak boya ve badana hizmetini almanızı öneriyoruz.

Arnavutköy Boya Badana Ustası

Ataşehir Boya Badana  çocuklu ailelerde ve kalabalık ailelerde, evin ve duvarların temiz ve bakımlı olması sağlık açısından da çok önemlidir. Ancak boya badana ve duvar tadilat sürecinde neyi nasıl yapacağınızı önceden planlamanız gerekiyor.  Firmamızla 25 yıldır durmadan size bu süreçte yardımcı olmak için çalışıyoruz. Onlarca farklı boya uygulaması ile binlerce evi ve iş yerini il genelinde boyadık süreci çok basit işliyor.

Ataşehir Boya Badana

l Önce bizi arıyorsunuz

l Biz de ekibi keşif için ustaları yolluyoruz

l Fiyat çıkarıp kartela ile renk seçimi yapmanızı sağlıyoruz

l Söz verilen sürede boya badana için ustalar evinize geliyor

l Duvar tadilatı bitirildikten sonra tavandan başlanıyor

l Duvarlar 2-3 kat boyanıyor

l Süpürgelik-priz bantları sökülüyor

l Ev temizlenip lekelerden arındırılıyor

BOYA BADANA

Ataşehir Boya Badana

İse, profesyonel ekibimizle çalışmak için doğru yerdesiniz, iyi hizmet almanız için son bir adım kaldı: Bizi aramak! Elemanlarımız ücretsiz keşif hizmeti Ataşehir Boya Badana Ustası ve duvar tadilatı hizmetini en taban fiyatlarla vereceklerdir. Ödeme konusunda sıkıntınız varsa da kredi kartına taksit yapabiliyoruz.

Ataşehir Boyacı

avcılar boya badana ustası

Ataşehir Boya Badana

Ustaları sadece boya ve badana değil, desenli boya, duvar kağıdı alçı işleri sıva, duvar tadilatı, alçıpen gibi işleri de titizlikle yapıyorlar. İşi profesyonel ekibe teslim ettiğinizde, hem çok kısa zamanda iş bitirilir hem de duvarlarınız yıllarca sizi ve ailenizi koruyacak, sağlam estetik ve evin değerini arttıran duvarlar haline gelecektir. firması olarak, en önemli önceliğimiz, müşterilerimizi memnun etmektir. Boya badana ekibimiz 7/24 hizmet vermekte, siz değerli müşterilerimizi beklediğiniz gibi temiz sağlıklı ve bakımlı evlerinize kavuşmanız için kısa sürede işi bitiriyorlar.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir