Bahçeşehir Boya Badana Ustası

Bahçeşehir Boya Badana

Bahçeşehir Boya Badana Ustası  ve tüm tadilat işleriniz için anahtar teslimi malzemeli veya malzemesiz hizmet sunuyoruz.  Boyacı hizmetleri hakkında bilgi bilgi ve  boya badana fiyatı almak için 0(546) 438 34 16 numaralı telefonumuzdan yada whatsapp numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

Firmamız Bahçeşehir ve çevresinde, boya badana, alçı ve tüm tadilat işlerinizi işinin uzmanı çalışkan ve dürüst boya badana ustası ekibimizle yapıyoruz.

Marka ve Kaliteli Malzemeler

Bahçeşehir de boya badana ve tadilat işlerinizi yaparken yaparken en son çıkan teknolojileri uyguluyoruz, marka ve kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

En Uygun Fiyat Avantajı

Müşterilerimize Bahçeşehir de her zaman en uygun fiyatı ve ödeme kolaylığını sunmayı hedefliyoruz ve keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Bahçeşehir Boya Badana Ustası

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya  arası geçerlidir. Malzemeli işlerde kullandığımız markalar Dyo, Filli Boya, Polisan ve Marshall’dır. Tadilat gerektirmeyen durumlar da 1 günde boya işlemi bitirilmektedir. Akşam temizlik ve dizayn yapılarak daire teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 08:00 – 22:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(546) 438 3416’dan bize ulaşabilirsiniz.

BOYA BADANA HİZMETİMİZ

Firmamız 2008’den beri Bahçeşehir de bulunan müşterilerine boya badana, kartonpiyer, alçı sıva, komple tadilat işlemleri ile ilgili kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, en az hata, deneyimli ekip, güven ve saygınlık kriterleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı Devamı>>

SIK SORULANLAR

 • 1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü?

  “1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. E-boya badana olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.

  “1 günde boya badana” yı slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

  Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

 • Bahçeşehir Boya Badana Ustası

  Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

  Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 05464383416

  Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

  Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

 • Neden fiyatlarınız bu kadar uygun?

  Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı

  gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

 • Bahçeşehir Boya Badana Ustası

  Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

 • Hangi marka boyaları kullanıyorsunuz?

  Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

 • Ücretsiz Keşif Hizmetiniz var mı?

  Keşiflerimiz tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

BOYA BADANA FİRMASI NASIL KURULUR?

Eskiden hatırlarsanız evlerimizde boya badana yapılacağı zaman etrafı derler toplar hatta dışarılara kadar taşırdık. Bahçeşehir boya badana yapmak kadar bir evin boya badana için hazır hale getirilmesi de çok önemliydi. Çünkü sayın boya badanacı denen kişinin rahat etmesi gerekiyordu. Etrafına rahat bir şekilde dönmesi lazımdı. Bu yüzden de evlerde birkaç günlük bir koşturmaca başlardı. Bazılarımızın ise babası, abisi ya da bir yakını bu işten anladığı için kimselerden yardım almadan da bu iş yapılabilirdi.

Bahçeşehir Boya Badana UstasıAncak günümüz şartları değişti. Evinde doğru düzgün zaman geçiremeyecek kadar yoğun olan insanoğlu evini boyamak yerine boya badana yapabilecek birilerini arıyor. Hatta kesintisiz yine inşa edilen binalar, dış cephe boyasının önemi gibi mevzularda boya badana ustası işinden anlayan ve bu alanda uzman olan insanlara ihtiyaç olduğunu gösterdi. Boya badana yerine getirmek ise öyle kolay bir iş değil. Çünkü bu işinde her meslekte olduğu gibi bir raconu var.

Boyacılık Yerine getirmek İçin Tecrübe Gerekir Mi?

Hiç kimse yapmış olduğu işi annesinden doğduğu anda öğrenmedi. Bu nedenle boyacılık mesleği de hemen öğrenilen bir meslek alanı değil. Ne şekilde ki bir berber ve ya bir muhasebeci alanında çeşitli uygulamalar yapıyorsa boyacının da belli uygulamalar yapması lazım. Başlarda çok harika eserler ortaya çıkmasa da bir süre sonra boyacılık yapmak öğrenilir ve insanlar ilerleyen yaşantısında boyacılığı kaliteli bir şekilde icra edebilir.

Ancak dikkat edilmesi gereken konuların en başında kişilerin boyacılık için hiçbir bilgisi olmadan sipariş alıp bir yeri boyamaya kalkmamasıdır. Evvela badana boya işleri ile ilgili kendinizi geliştirip belli bir birikim edindikten sonra insanların yaşam alanlarını boyayabilirsiniz. Bu mesleğinizde başarılı olmanız için şarttır.

Boyacı Olmak İçin Gerekenler Nelerdir?

Bahçeşehir Boya Badana Ustası

Bahçeşehir boyacı olmak az maliyetli fakat düzenli kazanç getiren işlerdendir. Boyacıların belli bir dükkanı olmayabilir ve yalnızca meslek sahibi olmalarından ötürü çevreden ve ya değişik yerlerden boya işi için çağrılabilirler. Fakat siz bendeniz boyacı olacağım ancak bir dükkanım da olsun derseniz kendinize bir dükkan açarak boyacılığınızı buradan da ilerletebilirsiniz. Boyacı olmak adına yapmanız gerekenlerin başında da gerçekten boya yapmayı bilmek geliyor. Yani eskilerinde tabiriyle kuru kuruya boyacı olunmuyor.

Kaliteli İşçilik Uzman Kadromuzla

Bahçeşehir Boya Badana Ustası olmayı istiyorsanız ve bu işin hakkını vererek icra etmekten yanaysanız öncelikli olarak iç mekan ve dış mekan boyacılık gibi alanlardan birini seçmelisiniz. Genellikle iç mekan boyacılığı daha kolaydır ve dış cephe boyacılığına göre daha çok rağbet görür. Sizde alanınızı seçtikten sonra boyacılıkla ilgili verilen özel kurslara katılabilirsiniz. Ancak bu eğitimler oldukça azdır ve bazı özel inşaat şirketleri tarafından daha iyi eleman yetiştirmek amacıyla düzenlenebilir.

Boya Badana Ustası

Daha iyi bir boyacı olmayı istiyorsanız bu işi öğrenmek adına bu işi düzgün yapan kaliteli bir ustaya çırak olmalı ve onun bu işi ne şekilde yaptığını izlemelisiniz. Eğer bu tür bir çalışma yerine getirmek istemiyorsanız günümüzde Bahçeşehir ortamında oldukça basit tekniklerle boya badana işi yapılıyor. Sizde bunları izleyip birkaç duvarda deneme yaptığınızda ve püf noktalarına da dikkat ettiğinizde beğenilen bir boyacı olabilirsiniz.

Yorumlar Devre Dışı!

  Hemen AraS.S.SWhatsApp