boya badana


Oda Boyama Fiyatları

Oda Boyama Fiyatları 1+1 daireler için ve evin eşyasız olması durumunda 650 lira ile 1.100 lira arasında değişmektedir. Müşteriler dekoratif boya talep ettiklerinde ise bu fiyat 1+1 daireler için 2.000 lira ile 2.150 lira arasında değişir. Oda boyama sonucunda evinizden alacağınız konfor maksimum düzeye çıkar. Odanın yaydığı enerjiyi pozitif yönde arttırır.

Laminat Parke Ustası

Modern teknoloji, renk uyumu arayışında, taslak görsellerin bilgisayarlar yardımı ile önceden nasıl görüneceği hakkında bize fikirler verebilir. Oda boyama fiyatları teklifi almadan önce, simülasyon programları ile odanızın rengini önceden görebilir ve ruh halinize göre değerlendirme yapabilirsiniz. Oda boyama fiyatları 90 metre kare evleler için ( evde eşya yoksa) 1.000 lira ile 1.300 lira. Arasında değişir 120 metre kare evler için de 1.300 lira ile 1.500 lira arasında ( eşyasız evler) fiyat teklifleri sunulmaktadır.

Oda Boyama Fiyatları Güncel

Oda büyüklüğüne göre ve boyanın kalitesine göre değişiyor. Odanızda tamir edilecek alanlar çoksa bu da fiyatı yükseltir. Odanızı hangi renge boyayacaksınız, bu karar çok önemlidir. Fiyatı belirleyen bu kararı vermeden önce, bilgisayar ortamında sanal uygulamalarla. Ruhunuza iyi gelecek renk kombinasyonlarını önceden görerek seçme imkanınız vardır. Seçim yaptıktan sonra iş  konusunda teklif almaya geliyor. Milyonlarca duvar renk örnekleri arasından ( hazır şablonlar) seçim. Yapabileceğiniz gibi, sadece sizin hayal gücünüzün ürünü olan kombinasyonları da önceden görme şansınız var. 2021 duvar boya trendi, duvarda en az 2 renk kombinleme üzerine kurulu. Bu renkler zıt olabileceği gibi, yumuşak geçişe uygun benzer nötr tonlar da olabilir.

Oda Boyama FiyatlarıOda Boyama Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Ucuz olsun istiyorsanız, odanızdaki eşyaları çıkarıp evinizi boyaya hazır hale getirebilirsiniz. Boyanızı hazırlamadan önce yerleri güzelce silin, duvarların kuru olduğundan emin olun, pencereleri – hava tozlu verüzgarlı. Değilse açın yerlere tavan boyası öncesi naylon serin. Kağıt bant ile süpürgeliklerinizi ve kapı pencere kenarlarını kapatın. Oda bu durumda iken,  teklifini verecek olan ekip, işin çok kolay olacağını görür ve ona göre düşük fiyat verir.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir